Inimesed

JÄRJEKORDNE HOOP: vähihaige Shannen Doherty leinab südamesõbrannat 

Toimetas Triin Tael, 24. märts 2020 16:47
Shannen Doherty ja Deborah Waknin-HarwinFoto: @theshando/Instagram
Neljanda staadiumi vähiga võitlev Shannen Doherty mälestab sotsiaalmeedias oma lähedasimat sõbrannat ja stilisti Deborah Waknin-Harwinit, kellega ta oli jaganud oma rõõme ja muresid ligi kolmkümmend aastat. Ka Deborah'l oli diagnoositud vähk. 

Omaaegse noortesarja "Beverly Hills, 90210" täht Doherty (48) kirjutab, et tutvus Deborah'ga umbes 28 aastat tagasi. "Ta sundis mind jalga tõmbama hästi liibuvad punased lakknahast püksid. Saime hetkega sõpradeks." Shanneni sõnul õpetas sõbranna teda triktrakki mängima ning tutvustas St Barthi saare võlusid. "Sellest said alguse meie sealsed tüdrukutereisid. Õppisin tema käest sedagi, et näen parem välja, kui tema mind riietab.#

Samal teemal

Peigmehed ja abikaasad võisid tulla ja minna, kuid Shannen ja Deborah jäid vankumatuteks sõbrannadeks. "Olin tema peapruutneitsi, kui ta oma elu armastuse Craigiga abiellus. Nutsime, kui ta mulle helistas, et ootab oma erakordset tütart Oliviat."

Sõbrannasid ühendas ka vähivõitlus. Shannenil diagnoositi vähk 2015. aastal, Deborah'l vaid aastake hiljem. "Olime enamat kui parimad sõbrannad. Olime õed," nendib Doherty. "Deb, ma loodan, et sa tantsid jälle laual, jood tekiilat ja lõhverdad Jumalaga. Jään sinust ja su nõuannetest, naerust, siirusest alatiseks puudust tundma." Näitlejanna ütleb, et osa tema südamest on koos Deborah'ga läinud. "Deborah Waknin Harwin, ma armastan sind."

Deborah't mälestab ka mõlema ühine sõbranna Sarah Michelle Gellar. "Kui olin Hollywoodis noor ja algaja, õpetas Deborah mulle väga palju stiilist ja moest, aga ennekõike tõelisest sõprusest."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee