Shannen Doherty ja Deborah Waknin-HarwinFoto: @theshando/Instagram
Toimetas Triin Tael 24. märts 2020 16:47
Neljanda staadiumi vähiga võitlev Shannen Doherty mälestab sotsiaalmeedias oma lähedasimat sõbrannat ja stilisti Deborah Waknin-Harwinit, kellega ta oli jaganud oma rõõme ja muresid ligi kolmkümmend aastat. Ka Deborah'l oli diagnoositud vähk. 

Omaaegse noortesarja "Beverly Hills, 90210" täht Doherty (48) kirjutab, et tutvus Deborah'ga umbes 28 aastat tagasi. "Ta sundis mind jalga tõmbama hästi liibuvad punased lakknahast püksid. Saime hetkega sõpradeks." Shanneni sõnul õpetas sõbranna teda triktrakki mängima ning tutvustas St Barthi saare võlusid. "Sellest said alguse meie sealsed tüdrukutereisid. Õppisin tema käest sedagi, et näen parem välja, kui tema mind riietab.#

Peigmehed ja abikaasad võisid tulla ja minna, kuid Shannen ja Deborah jäid vankumatuteks sõbrannadeks. "Olin tema peapruutneitsi, kui ta oma elu armastuse Craigiga abiellus. Nutsime, kui ta mulle helistas, et ootab oma erakordset tütart Oliviat."

Sõbrannasid ühendas ka vähivõitlus. Shannenil diagnoositi vähk 2015. aastal, Deborah'l vaid aastake hiljem. "Olime enamat kui parimad sõbrannad. Olime õed," nendib Doherty. "Deb, ma loodan, et sa tantsid jälle laual, jood tekiilat ja lõhverdad Jumalaga. Jään sinust ja su nõuannetest, naerust, siirusest alatiseks puudust tundma." Näitlejanna ütleb, et osa tema südamest on koos Deborah'ga läinud. "Deborah Waknin Harwin, ma armastan sind."

Deborah't mälestab ka mõlema ühine sõbranna Sarah Michelle Gellar. "Kui olin Hollywoodis noor ja algaja, õpetas Deborah mulle väga palju stiilist ja moest, aga ennekõike tõelisest sõprusest."