Müstika

KEVADE ARMUHOROSKOOP | Vähi armusuhe sillutab teed muutustele 

Triin Tael, 23. märts 2020 16:00
VähkFoto: Vida Press
Vähk (21. juuni – 22. juuli) on tundlik ja sentimentaalne hing, kes januneb kindlat partnerit kui tuge ja tröösti. Ta tahab oma kallimat poputada, hellitada, temaga hingesugulust tunda ja ennekõike teda usaldada. Vähk on pere ja laste märk, kes võtab kõiki südameasju väga tõsiselt.

Kui su sõbrad elu põletavad, mõtled sina juba oma tulevastele lastele nime välja. Sõprade ring on sul väike, kuid väga oluline, ja tihtipeale leiab Vähk püsikaaslase just sõprade seast. Armastad koos kallimaga diivanil kudrutada, aga välja minnes soovid end kuninglikult tunda. Oled intuitiivne ja tujukas, nii et teinepool peab su emotsioone austama. 

Märtsi lõpust 12. maini võib su kirgi õhutada, kuid sundida ka ümberkorraldusi tegema. Kui su elus on seksi või rahaga seoses mingi probleem, võib selle julgelt päevavalgele tuua. Marss aitab sul konflikte klaarida. Muidu on see aga suurepärane aeg oma sügavamate kirgede tundmaõppimiseks ja intiimsele läbikäimisele andumiseks. 7. mai täiskuu võib su silmad avada. Kui su elus on olnud mõni pimeala või oled mõnd tunnet eitanud, võid viimaks endas selgusele jõuda. Tunded õilmitsevad ja sa mõistad, mis su südames tõeliselt toimub. Jupiteri ja Pluuto joondumine aitab olulisi muudatusi ellu viia. 

13. maist 25. juunini retrograadne Veenus sinu suhtesektorit otseselt ei mõjuta, kuid manitseb siiski ettevaatusele ja manab silme ette kunagised kallimad. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee