Inimesed

„PUUDUTA MIND“ 124. SAADE | Tervendaja Volli ja iluhoolik Reedu jagavad lihtsaid tervisenippe tüütute viiruste eemalehoidmiseks (2)

Anu Saagim | Video: Tatjana Iljina; Mari Luud, 22. märts 2020, 09:02
"Puuduta mind" saates käisid külas loodusest oma jõudu ja tervist ammutavad Reet Härmat ja Vladimir Jelissejev ehk tervendaja Volli

"Puuduta mind" kutsus sel ülimalt kriitilisel ajal jagama tervislikke näpunäiteid tervendaja Volli ja iluhoolik Reedu, kes tuntud kui oma tervist hoolega jälgivad ning puhta toidu ja toidulisandite propageerijad.  

Volli, oled metsataimedest valmistanud toonikud, mis nii mõnelegi hädalisele suureks abiks. Räägi neist lähemalt.

Üks minu lemmikuid on toonik "Maajõud". See on kosmeetikavahend, mis on valmistatud rahvameditsiini retseptide järgi. Selles olevad taimed on samuti korjatud Lõuna- Eesti ökoloogiliselt puhastest paikadest. Seda toonikut tuleks kasutada liigesehaiguste profülaktikas, tursete ja luumurdude puhul nii stimuleeriva vahendina, kui ka valuvaigistina. Lihase-, liigese-ja seljavalude, närvipõletike, peavalude korral, veenilaiendite ja põletike puhul. Aitab putukahammustuste ja nahaärrituste korral. Sobib naha noorendamiseks, puhastamiseks ja tervendamiseks. Täna soovitaksin seda kindlasti ka käte ja muude kehaosade desinfitseerimiseks ja seda just kemikaalide asemel.

Reet, sina oled lihtsa rahvameditsiini usku - küüslauk põske, MSM vette ja igapäevased toiduvarud enamjaolt ökopoodiest. Räägi lähemalt, mis on see salapärane MSM, mida suure elevusega propageerid?

Jah, paluks seda mitte segamini ajada kurikuulsa MMS`iga, millest kõik lehed pasundasid pikalt ja laialt. MSM (metüülsulfonüülmetaan) on looduslik vesilahustuv orgaaniline väävliühend. See on toitaine, millel on tõeliselt palju ülesandeid meie kehas. Kuigi nimetus metüülsulfonüülmetaan võib tunduda hirmutavana.

Kas MSM on vähem mürgine, kui tavaline keedusool? 

 

 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22. märts 2020, 12:19
Palju õnne! Urmas Kruuse peret külastas taas toonekurg
18. märts 2020, 21:01
„PUUDUTA MIND“ | Jana Sandberg: kui oled justkui surnust üles ärganud, oskad elusolemise eest tänulik olla
16. märts 2020, 23:43
„PUUDUTA MIND“ | Toitumisterapeut Jaanika Tapver teab: need toitained tagavad tugeva immuunsüsteemi ka raskeimal ajal
15. märts 2020, 22:52
„PUUDUTA MIND“ | Kiire muutuse terapeut Merlin Vask: meie elu on mõeldud olema nauditav kogemus!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee