Inimesed

Victor Crone Kuldsest Plaadist: praeguses olukorras on see väga hea uudis 

Katharina Toomemets, 21. märts 2020 15:10
Victor CroneFoto: Erki Pärnaku
Eelmisel aastal Eestit Eurovisionil esindanud Victor Crone pälvis sel aastal oma looga "Storm" Kuldsete Plaatide jagamisel aasta raadiohiti auhinna. "Ma olen väga õnnelik, muidugi," ütleb Victor. 

Kuldsete Plaatide saajad kuulutati tänavu välja "Õhtu!" saates, kuna eriolukorra tõttu tuli tavapärane auhinnajagamine ära jätta. 

Samal teemal

"Kõigi jaoks, kes looga tööd tegid on see hea uudis, kui saad auhinna näol tunnustust. Eriti veel praegusel ajal," ütleb Victor. Tema ise sai uudisest teada Instagrami vahendusel, kui "Õhtu!" meeskond selle sotsiaalmeediasse postitas. "Väga tore," sõnab Victor. 

Nagu Eestis ja mujal maailmas, on ka Rootsis praegu kontserdid tühistatud. "Loodan, et inimesed hoolitsevad enda eest, kuni olukord jälle tavapäraseks muutub. Muidugi on natuke raske, kui kõik üritused tühistatud on. Olen praegu paari sõbraga mõned päevad Åres, võtame vabalt," räägib Victor, millega ta praegu tegeleb. "Püüan ka uut muusikat kirjutada, seda saab veel teha. Kogu olukord on seoses kontsertide tühistamisega natuke hirmutav, kevad-suvi on muusikutel väga kiire aeg, aga kõigil on raske."

Victor sõnab ka, et tunneb kaasa Uku Suvistele ja ansamblile The Mamas (Rootsit tänavu Eurovisionil esindama pidanud ansambel - toim.), kes Eurovisionile minna ei saa, kuna võistlus jääb ära. "Eurovisionile pääseda pole üldse lihtne, inimesed teevad selle nimel rasket tööd. Mul on neist väga kahju."

Samal teemal

03.07.2020
Oi ei! Kuigi kontserte võib korraldada, tõmbas koroona Stig Rästa ja Victor Crone tuurile kriipsu peale
25.04.2020
Victor Crone: olin Melodifestivaleni finaalis esinedes haige ja üritasin viimseid jõuvarusid hoida
04.04.2020
Tõeline jultumus! Victor Crone: mõned kuud tagasi küsisid kaks isikut minu nime alt inimestelt raha
20.03.2020
GALERII | Vaata, kes võidutsesid tänavu Kuldse plaadi auhinnajagamisel