Inimesed

Uimastatud ja vägistatud lauljanna ei suuda oma katsumustest rääkida 

Toimetas Triin Tael, 20. märts 2020, 11:40
Duffy 2009. aastal Singapuris. Foto: Reuters/Scanpix
Hitist "Mercy" tuntud Walesi poptäht Duffy paljastas veebruaris oma aastatepikkuse vaikimise põhjuse - teda oli uimastatud, vägistatud ja mitu päeva vangistuses hoitud. 35aastane lauljatar lubas oma katsumustest üksikasjalikus intervjuus rääkida, ent tunnistab nüüd: ta ei suuda.

Duffy pöördus neljapäevaõhtuses Instagrami postituses Briti raadiojaama Radio 2 saatejuhi Jo Whiley poole. "Sa ehk lugesid sõnu, mis ma paar nädalat tagasi kirjutasin, ma tõesti tunnen end nüüd vabamana. Püüdsin selle järel teha suulise intervjuu, aga see on raskem, kui arvasin, kirjutan varsti pikemalt."

Duffy saatis DJ-le laulu "Something Beautiful". "Midagi sellist, mida saaks praegusel keerulisel ajal raadios mängida, kui see sulle muidugi meeldib. Kui see peaks tuju tõstma." Ta toonitab, et plaadifirma Universal Music ei pane tema käitumist pahaks. "Ma ei kavatsegi seda välja anda. Arvasin, et teeks see kodus istuvatele inimestele rõõmu."

Mitmed fännid on Duffy postitusest siiski kimbatuses ja kurdavad, et nad ei saa laulu kuulata. "Kus on link?" küsib mõnigi. Õnneks on Whiley Duffy uue laulu nüüdseks avaldanud.

Samal teemal

26. veebruar 2020, 09:45
Poplauljatari õuduste päevad: „Mind vägistati, uimastati ja hoiti vangistuses.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee