Inimesed

Paris Jackson annab nõu, kuidas karantiinis istudes depressiooni ennetada 

Toimetas Triin Tael, 19. märts 2020 13:56
Paris JacksonFoto: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/Scanpix
Paris Jackson jagab soovitusi, kuidas koroonakriisi ajal depressioonist ja ärevusest pääseda. Michael Jacksoni 21aastane tütar usub, et senine elu on muutnud teda selles aspektis pädevaks nõuandjaks.

Paris on oma isa surmast saadik aastaid vaimse tervise probleemidega võidelnud. Aeg-ajalt on ta pidanud maailma eest peitu pugema ning teab seetõttu, milliseid hingehädasid kodus redutamine tekitada võib.

Samal teemal

TMZ.comile antud kiirintervjuus toonitas Paris: füüsiline isolatsioon ei tohi muutuda vaimseks. "Praegune olukord on üsna keerukas, sest meie, inimesed, oleme loomult sotsiaalsed olendid. Seetõttu elamegi kogukondades ja hõimudes." Popikuninga tütar soovitab inimestel internetis teistega suhelda. "Elame õnneks ajastul, mil haridust on nii hõlbus saada, võid rääkida inimesega teisel pool maailmas - see aitab teiste inimestega sidet hoida."

Parise sõnul on ärevuse ohjeldamiseks miljoneid võimalusi. "Igaühe toimetulekuoskused on erinevad, kuid julgustan kõiki inimesi neid proovima." Üksindustunde peletamiseks on Parisel veel üks nipp: "Maalimine mõjub vapustavalt hästi, igasugune eneseväljendamine on hea."

Samal teemal

15.04.2020
Michael Jacksoni tütar mängib uues filmis Jeesust!
25.03.2020
Michael Jackson ennustas koroonaviiruse tulekut ja kandis seetõttu maski
07.03.2020
Mis on juhtunud Michael Jacksoni tütrega?!
27.07.2019
Paris Jackson valmistub plaadilepingut sõlmima