Tele

ERRi kommunikatsioonijuht: kultuuriuudiseid ajutiselt eetris ei ole, „OP“ keskendub ajatutele teemadele 

Terttu Jazepov, 19. märts 2020 09:39
Margus Tabor ja Margit KilumetsFoto: Kairit Leibold, Facebook.com/etvop
Kuna kehtestatud eriolukorra tõttu on Eestis peatatud ka kõik kultuurisündmused, tekib küsimus, mis saab ETV kultuuriuudistest ja saatest „OP“. „Uudispõhise programmi kõrvalt ei kao kultuur ka ERRi programmidest, pigem leiame lisavõimalusi kultuuri toomisel vaatajate ja kuulajateni,“ lubab Eesti Rahvusringhäälingu kommunikatsioonjuht Pille-Mai Helemäe.

„Seoses kultuurisündmuste peatumisega on ajutiselt kultuuriuudiste maht teles ja raadios vähenenud. Teemadena loomulikult jätkame kultuuri kajastamist, aga seda teiste uudiste raames, ajutiselt kultuuriuudiseid tele- ja raadioeetris ei ole. Küll leiab meie kultuuriportaalis ja Menu portaalis hulgaliselt häid soovitusi kultuuritarbimiseks praeguses eriolukorras, muu hulgas jagavad portaalid igapäevaselt kuulamis- ja vaatamissoovitusi, mida saab tasuta nautida ajast ja kohast sõltumata,“ räägib Helemäe.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.02.2020
FOTOD | Eriolukord tühistas kultuuriüritused: millest ammutavad hingejõudu eesti kuulsused?
15.02.2020
ÜLLE LICHTFELDT: „Esimesel hetkel ehmatas see pikk etenduspaus muidugi ära, aga väga tahaks loota, et olukord ikkagi ei ole nii katastrofaalne.“