Inimesed

VIDEO | Strippar Marco kodukontor asub nüüd vannitoas: kulutasin eelmisel nädalal üle 900 euro, sest teadsin, et mul on märtsis mitmeid esinemisi 

Terttu Jazepov, 17. märts 2020 15:38
Marco TasaneFoto: Aldo Luud

Marco Tasane, kes toob leiva lauale peamiselt striptiisiga, on praegu suure osa oma sissetulekust kaotanud. Siiski ei jää mees raskel ajal norutama ja teenib söögiraha teisel viisil – õnnitlusvideotega, mida saab kodus püsimise ajal teha ka vannitoas.

Staarstrippar räägib, et alustas videote tegemisega juba kolm aastat tagasi, kui talle kirjutas Instagrami härra, kes soovis Marcolt abikaasale õnnitlusvideot. „Algul mõtlesin, et ma ei saa sellega hakkama ja et see on tuim, aga tegin ikkagi ära ning tagasiside oli hea. Õnnitlus on pühendusega, üle võlli ja seksapiilne. Alguses oli mul suisa spetsiaalne inimene, kes kaamerat käes hoidis, aga nüüd filmin ise,“ ütleb ta.

„Kuna avalikud üritused on maisse lükatud ja isegi mõni erapidu tühistatud, on õnnitlusvideote tegemisest saadud tasu minu praegune palk. Video pole kallis, kõigest 25 eurot. Rikkaks sellega ei saa, aga toiduraha saan ikka. Alles eelmisel teisipäeval kulutasin Tallinnas üle 900 euro, sest teadsin, et mul on märtsis mitmeid esinemisi. Kuid porgand ja banaan on tegelikult väga toitvad,“ ei muretse Tasane kulutatud raha pärast üleliia.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.07.2020
SUUR TÜLI | Marco Tasane: minust tehti film, mis ei ilmugi! Filmitegija: Marco hakkas raha ja hüvesid nõudma
22.07.2020
VÄRISE, KONKURENT?! Mida arvab Marco Tasane suunamudija Triinu Liisi stripparist poiss-sõbrast?
22.03.2020
FOTOD | Milline armas poisike! Marco Tasane jagab retropilte
19.03.2020
Ära tee oma voodist kodukontorit! Ekspert seletab, miks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee