Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: reede, 20. märts 

Astroloog Maria Angel , 19. märts 2020, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Energiat on palju – niisama käed rüpes istumine on sulle vastumeelne, tahad askeldada. Ootad, et sind tähtsatesse plaanidesse pühendataks, tahad sõna sekka öelda.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Sul on jõudu, julgust ja – mis peamine – paras annus ambitsioonikust. Selle eelduseks, et kuhugi jõuda, on küllalt kõrgete, auahnete eesmärkide seadmine.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Sinu ümber on inimesi, kes sind autoriteediks peavad, kes oskavad su teadmisi ja oskusi vääriliselt hinnata. Tunned, et sind toetatakse, see lisab enesekindlust.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Oled kui orav rattas. Kindlaid plaane on raske teha, sest kõik muutub pidevalt. Aina võib lisanduda uusi ülesandeid, nii et ühel hetkel tunned, et ajast jääb tõsiselt puudu.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Tööl on olukord muutlik, sul tuleb palju pingutada ja pidevalt valvel olla, et tegutsemiseks õigeid hetki ära tabada. Lähedased ei pruugi sind mõista.

Neitsi
23. august – 22. september

Tasub oma jõud kokku võtta ja korralikult tööd murda. Kuigi on ka raskeid momente, peaks praegune õige tegutsemine sulle tulevikuks paremaid rahateenimisvõimalusi andma.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Pead endale aru andma valedest valikutest, mida oled teinud. Ole aus ja tunnista endale, et sinagi teed vigu. Pole mõtet pingutades edasi rühkida teel, mis nagunii kuhugi ei vii.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Olukord muutub närviliseks juhul, kui pead oma tegevuses hästi palju teistest inimestest sõltuma, nende nõudmiste ja tempoga arvestama.

Ambur
22. november – 21. detsember

Kui pead vaimset tööd tegema, vajad selle jaoks võimalust üksinda olla ja põhjalikult süveneda. Sel juhul on sul eeldusi vägagi edukas olla – oled väga hoolikas ja tähelepanelik.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Kui oled endale eesmärgi püstitanud, oled valmis end kokku võtma ning täiest jõust pingutama, et selleni jõuda. Suudad pikka aega järjest rasket tööd teha.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Kuitahes tark ja tubli sa ka poleks, arenguruumi on sul kindla peale veel ja veel. praegu on paras aeg selleks, et õppimine ja enesetäiendus ette võtta.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Lähtu valikute tegemisel eeskätt oma südamehäälest. Pole vaja mõelda sellele, mida teised su otsuste kohta mõelda võivad, ka rahaline külg pole tihtipeale kõige olulisem.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kalad või Jäär! Algaval aastaringil on energiatase väga kõrge, oled nii vaimselt kui füüsiliselt löögijõuline ja suudad palju korda saata. Paremini sobib individuaalne tegevus, koostöös on raskusi. Oled oma veendumustes väga kindel ning üritad oma arvamust läbi suruda. Proovi olla taktitundelisem.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee