Tele

„Moodsa perekonna“ koernäitleja heitis pärast seriaali lõppu hinge 

Toimetas Triin Tael, 16. märts 2020 11:54
Foto: @abcmodernfamily/Instagram
USA komöödiasari "Moodne perekond" jõudis lõpule - ja lõpule jõudis ka seriaalis osalenud prantsuse buldogi Beatrice'i elu.

"Moodsa perekonna" trupp filmis veebruaris sarja viimase osa, mis jõuab eetrisse aprillis. Ed O'Neilli tegelaskuju Jay Pritchetti karvast lemmikut Stellat kehastanud Beatrice'i surmast teatas veebiväljaanne The Blast. Koer kuulus agentuuri Good Dog Animals hingekirja. 

Sarja superstaar Jesse Tyler Ferguson mälestab Twitteris oma armsat koerkolleegi. "Puhka rahus, armas Beatrice. Armastame sind nii väga."

Beatrice liitus "Moodsa perekonna" näitetrupiga sarja neljandal hooajal. Koera omanikud Guin ja Steve Solomon rääkisid 2017. aastal blogis Bodie on the Road, et Ed O'Neill on oma ekraanipartnerisse lausa armunud. "Ediga on väga lihtne töötada, sest ta toob Beatrice'ile maiuseid, näiteks popkorni, ja hoolitseb alati tema eest."

Kui staaridel on filmivõtteil isiklik treiler, siis Beatrice puhkas ja lõõgastus oma puuris. "Muidu jookseks ta võtteplatsil ringi ja ähiks siis oma stseenis metsikult ja me peaksime teda rahustama," seletas perenaine. "Loomulikult armastab kogu trupp temaga mängida, kui ta liikvel on, sest ta on nii lõbus ja teeb klounaadi. Ta on siin täielik pereliige!"

Samal teemal

04.06.2020
Selgus „Moodsa perekonna“ tähe surma põhjus
09.04.2020
Ameerika populaarsemaid komöödiasarju jõudis 11 hooaja järel lõpule
23.01.2020
„Moodsa perekonna“ geitäht saab isaks
18.07.2019
„Moodsa perekonna“ täht kihlus reality-staariga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee