Inimesed

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA

VIDEOINTERVJUU | Eha Urbsalu: pidin oma unistustest loobuma seksuaalhälvetega mehe pärast (7)

LISA KOMMENTAAR

Mis ema kasvatab tütart nii – kas karskus on häbiasi? 17. märts 2020 20:07
”Ema õpetas mind võltsjooma. Ma olin kaval, ega näidanud seltskonnas kunagi välja, et ma ei joo. See oleks vajanud liiga palju seletamist. Ema trikk seisnes selles, et võtad klaasist lonksu alkoholi, aga kõrval peab olema alati kohvitass, kuhu tegelikult selle alkoholilonksu lased. Pits saab kogu aeg tühjemaks, aga kohvi tassis tuleb juurde”.
Väike jutukese analüüs 17. märts 2020 20:05
Jah, aga õnneks ei olnud ta väga tihti New Yorgis. … ja … Sain iga teine päev tema käest sõimata. Nutsime tihti ja olime õnnetud. * Kõik me teadsime sellest kohast. Mina külastasin seda samuti, kuid vaid korra. … ja … Kui ma seal aastal 1997 esimest korda olin, siis …
Public enemy 17. märts 2020 10:48
See viljatu õis on elus teinud kõik selleks, et pildile pääseda. Parema puudumisel peamiselt skandaalidega. Hiljutine Jüri Vendelini häbimärgistamine võiks prouale kaasa tuua kohtuasja. On loomulik, et fotograafid ja kunstnikud on otsinud alastimodelle. Tõsiste modellide jaoks on see töö.
Ko 17. märts 2020 08:34
Kas Urbsalu mitte ühes artiklis ei öelnud, et metsas pildistas teda Jüri Vendelin? Alles hiljuti oli Õhtulehes see nimi?
On jah nime maininud 18. märts 2020 10:31
" "Olin teismeline tütarlaps, kui Eestis ahistas mind siivutute ettepanekutega toonane tippfotograaf Jüri Vendelin, meelitades mind aktifotosid, näiteks metsa, tegema. Olin noor ja rumal ning meelitustest pimestatud. Olen hiljem seda kohutavalt kahetsenud!" " https://theworldnews.net/ee-news/hommikusook-staariga-eha-urbsalu-lahkusin-rikka-ja-sovinistliku-moemagnaadi-alluvusest-mitmeid-kordi-uste-paukudes Eluilmas ei usu, et Vendelinist mingi haiglane tüüp oleks saanud! Tean teada vanemast ajast ja ila tal noorte plikade järele küll ei tilkunud. Väga totter Urbsalu poolt ennast upitada nii
Kurb lugu 17. märts 2020 01:02
Mis boamaost sai? Kahju loomast.
Zoofiil 17. märts 2020 08:00
Boa ei tea glamuurist, rahadest ega ahistamisest midagi ...ja ta ei ole blondiin!