Tele

VIDEO | Guido Kangur: kui ma poleks „Salmonite“ rolli vastu võtnud, oleksin praegu võib-olla „Õnne 13“ tegelane 

Toimetas Terttu Jazepov, 15. märts 2020 10:37
Guido KangurFoto: Stanislav Moshkov
„Kardan, et kui hakkaksime „Salmoneid“ nüüd vaatama, siis torkaksime selle ilusa õhupalli katki. Kuid olen mõnda vana osa vaadanud ja need on toredad. Isegi paremad, kui arvasin,“ räägib sarja looja Toomas Kirss.

Sarjas Vambolat mängiv Guido Kangur meenutab saates „Hommik Anuga“, et oleks äärepealt hoopis teises Eesti kodumaises sarjas kaasa teinud. „Mulle pakkus Tõnis Kask ka „Õnne 13“ rolli. Aga Toomas oli mulle juba „Salmonite“ rolli pakkunud ja ütlesin Kasele, et mul on ka see pakkumine. Ta ütles, et pean valima, sest kahes ma küll olla ei saa. Kui valik oleks läinud teisiti, oleksin praegu võib-olla „Õnne 13“ tegelane.“

Samal teemal

„Salmonites“ oli ka väga palju product placement’i ehk sarjas näidati eri brände, kes siis tänu sellele reklaami said. „Olin sellega ise seotud, sest mul oli palju tuttavaid ärimehi. Ütlesin tihti Toomasele, et meil on jälle üks asi, mis oleks vaja sarja sisse panna. Aga saime sellega hakkama,“ meenutab Kangur.

„Mina mäletan ühte pöörast olukorda. Meil oli üks produtsent, kes pidi reklaamtooteid sebima. Olime Pirital ja seal oli üks plekist paat, millega Signe ja Vambola pidid merele minema. Esiteks reklaamisime paati, siis olid neil Stimoroli mütsid peas, siis toodi Martinit, et nad seda jooksid. Kui hakkasime paadiga ära sõitma, tuli jooksuga produtsent: „Oodake, oodake, Põltsamaa saatis kurgid!“,“ naerab Kirss.

Samal teemal

16.01.2020
Toomas Kirss: mind on ära tüüdanud Eesti kultuuriringkondade vingumine, et raha ei ole. Hoopis ideid pole!
18.10.2019
Kirik keelas Toomas Kirsil „Salmonite“ filmimise: koguduse liikmed tajuvad, et naeruvääristatakse seda, mis on neile püha
20.09.2019
Toomas Kirss puhub elu sisse kunagisele kodumaisele seriaalile?
30.08.2012
Toomas Kirss tagantjärgi kultussarjast "Salmonid:" väga piinlik!