Tele

Elukaaslase tapmise eest vangis istunud naine: kuidas on võimalik, et nii palju aastaid on möödas ja ma ei mäleta seda momenti siiani? (5)

Televeeb, 11. märts 2020 20:30
Katrin Lust ja KairiFoto: Kanal 2

57aastane Kairi vabanes 2017. aastal Tallinna vanglast, kus kandis karistust selle eest, et tappis vaid ühe noahoobiga oma kauaaegse elukaaslase. Kuigi naine istus vanglas ja ta mõisteti tapmises süüdi, ei mäleta ta ise noahoopi, mille elukaaslase rindkeresse lõi. Kairi jääb endale kindlaks, et ta pandi vanglasse süütult.

Naine on nõus oma loo saatele „Surmavad naised“ anonüümselt rääkima. Põhjus selleks on lihtne – pärast vanglat on elu tema jaoks väga keeruline olnud. Inimene, kes on tapmise pärast kinni istunud, on teiste jaoks justkui ohtlik. Temaga kardetakse suhelda, tal on raske leida tööd, sõpru ja isegi armastust. See kõik on Kairi jaoks pärast vanglat olnud koorem ja üleriigiline tuntus suurendaks seda veelgi.

Kairi tutvus Ruslaniga, kui elas veel Koplis. „Meie ühine sõber tuli Ruslaniga mere äärde piknikku pidama. Ta oli tagasihoidlik, viisakas, puhas, kena välimusega ja sümpaatne meesterahvas. Liblikad lõid kõhtu ja oligi kõik.“ Kairi sõnul oli armastus Ruslaniga vastastikune ja juba samal õhtul kolis 31aastane mees 40aastase naise juurde ning enam sealt ära ei läinud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.04.2020
Meest seitse korda pussitanud naine: võib-olla oleks löönud ka rohkem
25.03.2020
Kodutut meest peksnud ja ta surnuks kägistanud naine: see ei ole hea tunne, minu silme all ta ju suri
18.03.2020
Meest kuus korda kirvega pähe löönud naine: ta tahtis mind vägistada
04.03.2020
Verise armukolmnurga osaline: peitsime asitõendid ära, sest sattusime paanikasse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee