Inimesed

Púr Múdd oma loo „Ooh Aah“ edust: meil on hea meel, et Spotify TOPis juhib ka elektrooniline muusika hip-hopi ja räpi vahel 

Liisa Mugra, 10. märts 2020 14:37
Púr MúddFoto: Liina Notta

Púr Múdd on elektroonilist muusikat viljelev kollektiiv, kus tegutsevad Oliver Rõõmus ja Joonatan Siiman. Bänd on edukas nii Eestis kui ka välismaal ning hiljutine lugu “Ooh Aah” on lühikese aja jooksul kogunud tohutult populaarsust. “On rõõm, et inimestele see lugu meeldib. Meil on hea meel on, et korraks juhib Spotify TOPis ka elektrooniline muusika hip-hopi ja räpi vahel,” räägivad muusikud.

Nii Joonatan kui Oliver on muusikat teinud juba pikka aega. Joonatan jõudis muusika juurde umbes 13aastaselt, kui hakkas basskitarri mängima. “Selles mängisid suurt rolli ema ja vend, kes mõlemad muusikaga tegelevad. Ma olin piisavalt memmekas ja ma ei julgenud muusikakooli minna, seega ma hakkasin kodus internetist õppima,” meenutab Joonatan. Oliver räägib: “Ma täpselt ei mäleta, millal ma trumme mängima hakkasin, aga enne kümnendat eluaastat kindlasti. Mu vanem vend ostis trummi seti koju ja ma hakkasin seda mängimas käima. Siis läbisin ka Georg Otsa nimelise muusikakooli. Nüüd mängin trumme, aga rohkem arvuti taga.”

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.08.2020
VIDEO | Púr Múdd andis välja uue singli. Oodata on ka lühialbumit
22.05.2020
KUULA | Púr Múdd üllatab mõnusalt suvise singliga „Higher“
17.04.2020
VIDEO | Púr Múdd avaldas uue muusikavideo, milles saab näha fännide reisihetki
17.04.2020
Eesti artistid hakkavad teleri vahendusel mõnusaid veebikontserte andma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee