Inimesed

PIMESTAVALT KAUNIS PAAR! Harry ja Meghan tegid unustamatu etteaste (3)

Toimetas Triin Tael, 9. märts 2020 10:09
Sussexi hertsogipaar 7. märtsil.Foto: George Rogers/SIPA/Scanpix
Prints Harry ja hertsoginna Meghan kannavad hoolt, et nende lahkumine Briti kuningakoja tegevliikmete ridadest oleks efektne – laupäevasel heategevusüritusel astusid nad üles säravpunases riietuses.

Sussexi hertsogipaar osales mainekas Royal Albert Hallis peetud Mountbatteni muusikafestivalil ning teenis Daily Maili teatel saali sisenemisel tormilise aplausi. Prints Harry kandis kuningliku merejalaväe kindralkapteni paraadmundrit koos medalitega, mis ta oli pälvinud teenistuse eest Afganistanis. Meghani tulipunane kleit oli Harry mundriga toon-toonis ning pärit firmast Safiyaa (varem on ta kandnud täpselt samasugust taevasinist rüüd).

Harry võttis kindralkapteni tiitli 2017. aastal üle oma isaisalt prints Philipilt. Kuningakoja rüpest iseseisva elu peale lahkudes peab Harry kuninganna otsusel kuningliku merejalaväe esindamisest loobuma. 

31. märtsil ametlikult kuningakojast lahkuva Sussexi hertsogipaari viimaseks ametlikuks etteasteks õukonna esindajatena jääb osalemine tänasel Rahvaste Ühenduse päeva jumalateenistusel Westminister Abbeys. 

Samal teemal

17.03.2020
KEERULINE OLUKORD: Meghanit survestatakse oma isa viimset soovi täitma
15.03.2020
Kas Harry ja Williami suhted võivad paraneda? Siseringi prognoos on rusuv
13.03.2020
Meghan paljastas, miks ta pisipoja Kanadasse jättis
12.03.2020
JULGEOLEKURISK: prints Harry andis vene petistele oma mobiilinumbri!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee