Inimesed

Eksmiss Madli Vilsar: minu juuksevärv pidavat näitama, kui loll ma olen 

Ohtuleht.ee, 6. märts 2020 16:08
Madli VilsarFoto: Alar Truu
"Ma mäletan väga hästi, kuidas ülikooli ajal mulle üks professor ütles, et palgalõhe pole üldse nii hull asi, peate ise lihtsalt rohkem olema ja vaeva nägema," meenutab eksmiss ja telenägu Madli Vilsar enda Instagrami kontol.

"Kui mult küsiti, et mida naistepäev mulle tähendab, siis mõtteid on tegelikult palju, aga esile tõusis kindlasti see, et ühel ajal aastas räägivad enamik väljaanded asjadest, mis on meie jaoks reaalsus iga päev," kirjutab Vilsar.

Samal teemal

"Mulle on töövestlusel õeldud ausalt, et minu vanuses naist on liiga riskantne palgata, sest äkki ma tahan kohe kohe lapsepuhkusele minna. Minu juuksevärv pidavat näitama kui loll ma olen ja ilmselgelt fakt, et mulle meeldib meiki kanda näitab kui pealiskaudne ma olen. Naised peavad mõtlema oma riietusele kolm korda rohkem kui võiks, sest kui see on liiga nii või naa on sellest probleem," jagab eksmiss enda mõtteid. 

"Need olid lihtsalt primitiivsed ja igapäevased näited, aga miks mitte neid välja tuua, kui need on päriselt juhtunud? Ma elan kultuuriruumis, kus ma ei või sugu määratleda ja isegi naistepäeva pidamine on midagi täiesti uut, seega ma ootan ausalt seda väga hea meelega."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee