Inimesed

VIDEO | Karl-Erik Taukar elab suuresti ainult Eestimaa suve nimel 

Anu Saagim, 6. märts 2020, 11:16
Karl-Erik Taukar Balil
„Suvehõnguline lugu „Kuule“ räägib elus õigete hetkede äratundmisest ja inimesest, kellega võib sõita kasvõi Kuule. Mul pole häbi tunnistada, et olen üks neist, kes elab suuresti ainult Eestimaa suve nimel ja hakkan märtsist juba vaikselt päevi lugema,“ räägib Karl-Erik Taukar oma värske loo tagamaadest. 

Laulu „Kuule“ kirjutades hakkas kohe pilt silme ees jooksma. Kuna olime bändiga esinema minemas Bali saarele, kus toimetavad eestlastest videomeistrid Juhani ja Katri, oli pilt selge – sealne ere päike ja sinine meri tuleb kaamerasse püüda. Mul on hea meel, et video lõpptulemus peegeldab hästi loo suvist võnget, saadan selle looga tervitused kõigile kaas-suveigatsejaile!“ räägib Taukar uuest muusikavideost, mille autoriteks on sisuloojad Juhani Särglep ja Katri Palm. 

Vaata videot! Kuidas meeldib?

Karl-Erik Taukar Band esitas lugu esmakordselt 29. veebruaril toimunud „Eesti Laul 2020“ finaalis. 

Muusika: Eric Kammiste, Karl-Erik Taukar, Stig Rästa, Fred Krieger, Ago Teppand, Vallo Kikas. Sõnad: Fred Krieger, Kerli Kivilaan, Karl-Erik Taukar, Ago Teppand, Markkus Pulk.

Samal teemal

7. märts 2020, 17:26
„PUUDUTA MIND“ 121. SAADE | Karolin Tsarski: iga naine võib vastavalt enda soovile, olenemata kohast ja ajast, kogeda orgasmi
5. märts 2020, 23:10
VIDEOINTERVJUU | Maag Anzori: „Nägin, et Kethi oli kurb ja katki. Sain aru, et see naine vajab abi.“
3. märts 2020, 16:10
GALERII | Jan Uuspõld uuest kodumaisest suhtekomöödiast: „See on neile, kes soovivad oma armsamat veel paremini mõistma hakata.“
29. veebruar 2020, 09:31
VIDEOINTERVJUU | Inger: mul on aastaga tekkinud paks nahk ja selgroog, mida pole kunagi varem olnud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee