Inimesed

Tähetarga sõnul on järgmise maailmasõjani jäänud kuus aastat!

SÜNGE TULEVIKU PROHVET: astroloog Villu Põldma ennustab sõda ja raha täielikku kadumist (5)

Sirje Presnal, 5. märts 2020 22:30
Villu PõldmaFoto: Margit Kurvits

Astroloogilises kalendris on suurte muutuste aeg – 2160 aastat kestnud Kalade periood vahetub Veevalaja ajastu vastu. Idealistlikuma vaatega tähetargad näevad terendamas helget aega – senised võimustruktuurid varisevad kokku ja elu edeneb inimeste üksmeelses ühisloomes. On aga neidki, kes inimloomuse paranemisse ei usu. Astroloog Villu Põldma prognoosib hoopis politseiühiskonna kehtestamist. „Kõik inimesed kiibistatakse, kõik on arvel ja kõik saavad ühepalju,“ ütleb ta. „Inimestest tehakse robotid, kel on ühiskonnas oma kindel ülesanne.“

Mõned astroloogilised protsessid käivad väga kiiresti: Kuu liigub ühest tähemärgist teise umbes kahe ja poole päevaga, tähemärgid ise vahelduvad kuuajase intervalliga. On aga liikumisi, mis toimuvad tuhandete aastate vältel. Praegu viibime astroloogiliselt ülipõnevas ajas, kui üle kahe tuhande aasta kestnud Kalade ajastust on saamas Veevalaja ajastu.

Millal täpselt ajastuvahetus toimub (või toimus), selle üle käib astroloogide seas kirglik vaidlus. Ühed kinnitavad, et Veevalaja ajastu esimene õieke oli 60ndate rahu ja armastust kuulutav hipiliikumine, teised ütlevad, et läheb veel mõni kümnend, võib-olla isegi sajand, enne kui Veevalaja troonile tõuseb.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.05.2020
„PUUDUTA MIND“ 135. SAADE | Sünge prohvet, astroloog Villu Põldma ennustab: kõiki meid kiibistatakse
03.00.2020
„PUUDUTA MIND“ 112. SAADE | Astroloog Anu Kallavus teab, mis on saabunud Veevalaja-ajastul teisiti kui Kalade-ajastul
19.10.2018
Selgeltnägijad ennustasid valitsuse raskeid aegu ette, ent kukkumist pole oodata
30.10.2017
ASTROLOOGI ENNUSTUS DETSEMBRIKUUKS: majandus hakkab tõusma, Keskerakonnas jätkub lõhenemine, EKRE kogub liitlasi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee