Inimesed

Raplamaal toimub 6.–8. märtsil Naiste Ööde filmifestival

„Tahame teha heal tasemel festivali ja tuua melu ka pealinnast väljapoole.“ 

Katrin Helend-Aaviku, 5. märts 2020 22:30
FILMIFESTIVAL VÄIKELINNAS: „Kõik ei peagi Tallinnas toimuma – tulge Raplasse!“ ütlevad Raplamaa ettevõtlikud naised – NÖFFi korraldaja Katrin Klaebo (paremal) ja Karin Ratas Raplamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskusest. Rapla kinosaal, mis pildil on veel tühi, täitub juba täna õhtul, mil kolmepäevane festival avatakse filmiga „Uuele ringile“.Foto: Tiina Kõrtsini

Raplamaa tegusad naised pühendavad juba teist aastat järjest sombused märtsiõhtud oma sookaaslastele. Eestis ainulaadne, naisi fookusesse seadev NÖFF ehk Naiste Ööde filmifestival pakub peale kõnekate ja harivate filmide ka kunstielamusi. „Me tahame korraldada heal tasemel festivali ja tuua suurt melu ka pealinnast väljapoole,“ ütlevad korraldajad.

„Pimedate Ööde filmifestival ehk PÖFF on novembris, aga ega ööd ka märtsis veel päris valged ole. Nii et märtsiööd sobivad meie festivaliks suurepäraselt,“ ütleb ürituse korraldaja, MTÜ Ettevõtlikud Naised Raplamaal asutaja Katrin Klaebo. NÖFF on tema sõnul justkui PÖFFi noorem õde, sest viimase meeskond on aidanud sobivad filmid Raplasse tuua. Eelmisel aastal oli festivali keskne teema lähisuhtevägivald, tänavu Rapla ja Märjamaa kinos korraldataval festivalil aga emadus. Mullu aitas filme valida ja festivali tutvustada Kadri Kõusaar, seekord aga Märjamaa kandiga seotud Maria Avdjuško.

Ilusate ja tegusate naiste maakond

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.04.2020
Tiina Lokk loodab, et ei pea kogu PÖFFi netti kolima

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee