Tele

Verise armukolmnurga osaline: peitsime asitõendid ära, sest sattusime paanikasse (3)

Televeeb, 4. märts 2020 20:31
Enel PärnaFoto: Kuvatõmmis/"Surmavad naised"

Katrin Lusti värskes autorisaates „Surmavad naised“ rääkis oma loo armukolmnurka sattunud Enel Pärna, kelle armuke 2014. aasta mais tappis 39 noahoobiga Eneli mehe Jaani. Kogu lugu lõppes naise jaoks 8aastase, armukese Arti jaoks aga 9aastase vabadusekaotusega. „Küll surus käed ümber kõri ja lükkas kõvasti peaga vastu seina, sellepärast, et me sõbrannaga liiga hilja kohvikus istusime,“ meenutas Enel saates, kuidas tema ja abikaasa suhted, mis lõpuks mehe surmaga lõppesid, kiiva kiskusid. 

„Enne seda, kui ma Jaani leidsin, olin lahku läinud ja üksik 40aastane naine. Pärnus saime tuttavaks, mere ääres. Ta oli selline suur, ekstreemne, natuke huvitav, tume – polnud üldse eestlase moodi,“ meenutas Enel saates „Surmavad naised“ tutvumist oma tulevase abikaasaga. Jaan kolis Eneli juurde Viljandisse ja kaks aastat oli nende kooselu harmooniline.

Enel pajatas, et mees tahtis väga abielluda ja nad olid mitu korda teel perekonnaseisuametisse abielu registreerima. „Ma üritasin mitu korda alt hüpata, sest tundsin südames, et ma ei tohiks seda teha. Mina ei armastanud teda,“ tunnistas Enel, kes tundis mehega kohtudes küll kirge, kuid mitte tõelist armastust. „Ta nii väga soovis abielu, tõeliselt töötles ja käis pinda, lõpuks ma mõtlesin, et miks mitte, ega see mul tükki küljest võta.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.04.2020
Meest seitse korda pussitanud naine: võib-olla oleks löönud ka rohkem
25.03.2020
Kodutut meest peksnud ja ta surnuks kägistanud naine: see ei ole hea tunne, minu silme all ta ju suri
18.03.2020
Meest kuus korda kirvega pähe löönud naine: ta tahtis mind vägistada
11.03.2020
Elukaaslase tapmise eest vangis istunud naine: kuidas on võimalik, et nii palju aastaid on möödas ja ma ei mäleta seda momenti siiani?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee