Blogija Mallukas ehk Mariann TreimannFoto: Stanislav Moshkov
Ohtuleht.ee 3. märts 2020 21:35
Eesti üks tuntumaid blogijaid, Mariann Treimann ehk Mallukas on jaganud oma Instagram storys pilte kodusest "kunstitunnist", kus lapsed on end värvidega korralikult ära suutnud määrida. Nii mõnelegi lapsevanemale on selline vaatepilt olnud aga vastumeelne ning on jaganud teravaid kommentaare. 

"APPI! Mu närvid ei peaks vastu! Kuidas sa lased neil niimoodi läbustada?!" ohkisid eile nii paljud, kes mu storysid vaadates rabanduse said. Aga teate mis? Meil kodus on soe vesi olemas ja lastele nii väga meeldivad sellised plätserdamised. Vaene Marta polnudki kunagi seda proovida saanud ja seetõttu teipisin ma ühe prügikoti maha, andsin neile mu meigipintslid kätte (sest ma muid ei leidnud) ja lasin neil tegutseda . Jah, pean nentima, et seekord oli mul neile pakkuda täitsa harilikke guašše, tavaliselt oleme @Looduspere poest näpuvärve tellinud, aga seekord olid otsas ja no isegi kui natukene sattus suhu, siis... mis siis. Ega ta hea ei maitsnud, teist korda enam ei pandud," kirjutab Mallukas Instagramis. 

"Ärge unustage, et segadus on ainult segadus. Seda saab ära koristada. See ei võta tegelikult üldse palju aega, aga meie lapsed on väiksed ainult ühe korra. Ja seegi ei võta palju aega, kuni nad on suured ja neid ei huvita enam ema-isaga koos mässamine. Siis on ainukesed asjad, mis meil alles, meie mälestused. Ja kui me neid ei loo, siis vaevalt, et mälestus korras kodust sulle kunagi vanana naeratuse suule toob. Aga see pilt, kuidas su lapsed lõbutsevad, see toob kohe kindlasti. Niiet hopp-hopp välja oma mugavustsoonist ja las lapsed lustivad! Sina ei ole ainuke, kes seda kunagi südamest rõõmustades meenutab."