North West oma isa Kanye Westi moebrändi Yeezy etendusel Pariisi moenädalal. Foto: Laurent Vu/SIPA
Toimetas Triin Tael 3. märts 2020 17:13
Kanye Westi esmaspäevaõhtuse moeetenduse Pariisi moenädalal avas tema ja Kim Kardashiani esiklaps, kuueaastane North West. Ent tüdruku räpietteaste on juba karmi kriitika alla langenud.

Daily Maili teatel astus tüdruk Pariisi moelaval üles räpparina - esimest korda elus. Patsilise soenguga piiga ilmutanud tohutu rahvamassi ees hämmastavat enesekindlust ning olnud omas elemendis, räppides: "Vaadake mu kingi, need on uued ja lahedad. Näete mu kooli, olen uus, kõnnin tänaval, jee-jee-jee. Lahe, nunnu, lahe, jee!" Mõistagi jälgisid Northi etteastet tema vanemad Kim (39) ja Kanye (20), aga ka tädi Kourtney (40) ning täditütar Penelope Disick (7).

Kuid õige pea kuulutasid ZaZa-nimelise pisikese lapsräppari vanemad, et North West plagieerib nende tütre lugu. Võrdluseks panid nad sotsiaalmeediasse üles viieaastase ZaZa hiti. Sellel hakkajal piigal on sotsiaalmeedias 1,6 miljonit fänni. 

Kim Kardashian tõttas ruttama, et North räppis tõesti Zaza laulu. Neil lihtsalt polnud mahti tegelikku autorit välja kuulutada. "Northi tänane remiks ZaZa laulust oli miski, mida ta palus viimasel hetkel ja täieliku üllatusena teha," vahendab New York Post Kimi sõnu. "Ma ei kavatsenud tegelikku autorit tunnustamata jätta. Tore, kui tüdrukud varsti kokku saaksid."