Helene ja MadisFoto: Erlend Štaub
Terttu Jazepov 24. juuli 2020 09:30
Disainer ja stilist Helene Vetik ning tema kallim Madis Nestor tervitasid 6. juulil perre järelkasvu - paar sai kaksikute Tilda ja Taika vanemateks.

Helene selgitab Õhtulehele, et nimede taga peitub sügavam tähendus. „Tilda pärineb nimest Matilda ja see tähendab võitlusvaimu. See on meie jaoks oluline nimi, kuna kui Madisega 12 aastat tagasi tutvusime, oli meie suureks ühendavaks lüliks film „Leon“, kus on peategelaseks Matilda. Ja nimi Taika on huvitava päritoluga – nimelt on see tuntud Soome nimi, aga ka Leedu ja Maori. Taika tähendab maagiat, leedu keeles aga rahu. Meie jaoks on see jällegi seotud filmimaailmaga ja sama nime kannab meie lemmikrežissöör Taika Waititi, aga ka näiteks tuntud soome nais-DJ ja -kunstnik Taika Magic Mannila,“ räägib ta.

Kaksikute ootuse avaldas Helene veebruari lõpus sotsiaalmeedias. "Ma ei tea mis selle pealkirjaks panna. Aga kui üks inimene tuleb veel rääkima kui väga raske töö on kaksikud, siis tuleb ise neid kasvatama," kirjutas Helene piltide juures, kus beebikõhtu demonstreeris.