Prints ja rokkar Abbey Roadi stuudiost lahkumas.Foto: AP/Scanpix
Toimetas Triin Tael 28. veebruar 2020 14:59
Prints Harry ja USA rokkar Jon Bon Jovi kohtusid täna Londoni kuulsas Abbey Roadi stuudios, et lindistada heategevuslikku ühissinglit.

Daily Maili teatel lindistab Bon Jovi prints Harry veetavale Invictus Games Foundationile heategevussingli. Pala "Unbroken" salvestamine koos Invictuse mängude kooriga toimub samas Abbey Roadi stuudios, kus lindistas mitu plaati The Beatles. Ka Harry lubas, et ta vähemalt proovib ise laulda. "Laula nii, nagu lauaksid oma magamistoas," õpetas rokkar Sussexi hertsogile.

"Mõtlesin, kuidas teda [Harryt] kutsuda, ja otsustasin, et kutsun teda artistiks, keda varem tunti printsi nime all," lõmpsis Bon Jovi hiljutises intervjuus asjaolu üle, et prints Harry ja hertsoginna Meghan ei tohi alates 31. märtsist alates kasutada tiitlit Tema Kuninglik Kõrgus. 

Invictuse (lad k "võitmatu") mängud on prints Harry poolt 2014. aastal ellu kutsutud spordivõistlused sõjalistel operatsioonidel viga saanud sõduritele. 

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

Tore 28. veebruar 2020 17:02
kaks kifti meest kes mulle meeldivad.
Kahju, et nii läks 28. veebruar 2020 16:53
Staarid lõikavad kasu, printsike arvab et on veel tegija.
mida sa kritiseerid 28. veebruar 2020 17:03
mis printsike,aga kes oled sina,vasta
Jaah 28. veebruar 2020 19:37
mida sa kritiseerid-le. Vaat ongi nii, et printsist on saanud printsike. Tahtis nö tavalist elu, kuid ei oska. Ikka satub pildile sellepärast, et on sünnijärgne prints. Hale, ja UK kuningakojale kahju tegev eksperiment.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS