Saund

Ameerika pop-rokk bänd OneRepublic esineb Eestis  

Toimetas Merilyn Närep, 28. veebruar 2020 11:46
OneRepublicFoto: Pressimaterjal
Sel sügisel, 17. novembril annab Ameerika pop-rokk bänd OneRepublic kontserdi Saku suurhallis Tallinnas. Piletid kontserdile tulevad müüki 6. märtsil kell 11 Piletilevis.

OneRepublicu megahitte nagu „Stop and Stare“, „Counting Stars“, „Secrets“, „Good Life“ ning „Apologize“ teavad väga palju poproki fännid. 17. novembril avaneb võimalus neid Saku Suurhallis ka elavas esituses kuulda. Viimati käis OneRepublic Eestis kuus aastat tagasi ning sai väga sooja vastuvõtu osaliseks. Vahepeal on välja antud stuudioalbum „Oh My My“ (2016) ning selle aasta kevadel on ilmumas plaat pealkirjaga „Human“.
 
Bänd sai alguse 2002. aastal kui koolivennad, multiinstrumentalist ja laulja Ryan Tedder ning kitarrist Zach Filkins jõud ühendasid. Praegu mängivad bändis lisaks neile ka kitarrist Drew Brown, bassist ja tšellist Brent Kutzle, trummar Eddie Fisher ja klahvpillimängija Brian Willett.
 
Bändi laiem tuntus saabud viis aastat hiljem kui tuntud produtsent Timbaland oma versiooni OneRepublicu loost „Apologize“ 2007. aastal oma kogumikule lisas. Sellest sai ülemaailmne superhitt, mis jõudis mitmetes erinevates riikides müügiedetabelite tippu. Loomulikult tõmbas see bändile palju tähelepanu ning nende debüütalbum „Dreaming Out Loud“ oli muusikasõprade poolt vägagi oodatud. Albumi palad „Stop and Stare“, „Say (All I Need)“ ning „Come Home“ olid samuti väga edukad.
 
Bändi solist Ryan Tedder on ka edukas ja produktiivne produtsent ja laulukirjutaja. Ta on kaaskirjutajana kaasa löönud näiteks Leona Lewis’e loos „Bleeding Love“, Beyonce loos „Halo“, Adele lugudes „Rumor Has It“ ja „Turning Tables“, Demi Lovato palas „Neon Lights“ ja paljudes teistes. Produtsendi ja heliloojana on Tedder koostööd teinud väga paljude artistidega, alates Paul McCartneyst ja Whitney Houstonist Ed Sheerani ja Taylor Swiftini.Nii Tedder laululoojana kui ka OneRepublic on võitnud palju mainekaid muusikaauhindu – nii Grammysid, Ameerika muusikaauhindu, Billboardi muusikaauhindu jne.

Samal teemal

12.11.2014
OneRepublic tegi Saku suurhallis varjuteatrit
22.04.2014
OneRepublic esineb sügisel Saku Suurhallis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee