Inimesed

VIDEOD | Eesti juutuuber Andrei Zevakin sai vägeva auhinna: minu jaoks on Youtube’is toimetamine pigem lõbu kui rahateenimine 

Jaanika Vilipo, 27. veebruar 2020 18:00
Andrei Zevakini edule elab kaasa tema kallim, laulja Merilin Mälk.Foto: Martin Ahven

Muusikaprodutsent ja laulukirjutaja Andrei Zevakin tegi endale Youtube´i kanali juba 2009. aastal. Tollal ei osanud ta oodata, et ligi 12 aastat hiljem on tema kanalil jälgijaid üle 100 000 ning mõnel videol üle miljoni vaataja! Hiljuti sai Andrei ka Youtube'ilt väärika auhinna. 

Andrei tunnistab, et suuri mõtteid ja eesmärke kanali loomisel polnud. Alguses avaldas ta enda kanalil Zeva jalgpalli- ja muusikavideoid. Asi sai aga hoo sisse 2016. aasta suvel, kui ta sukeldus produtseerimise maailma. "Jälgisin lugude kaverdamisi ja mõtlesin, et miks mitte ka ise proovida?" räägib Andrei. "Kuna mul oli kanal juba olemas ja mingit moodi ka jälgijanumber tulnud, siis mõtlesin seda kanalit ära kasutada – miks ta muidu niisama seisab!"

Kõik läks üsna sujuvalt: muusikaprodutseerimise õpingute kõrvalt tegi Andrei ka kavereid. Kirjutas lauljatele ja tegi videoid. Esimene kaver sai üles 2016. aasta septembris. Tänaseks päevaks on mõned videod kogunud lausa üle miljoni vaataja! "See on hea näide, et mingi areng on ikka toimunud," naerab ta. Alguses ei olnud rohkemat vaja kui head mõtet ja kaamerat: "Panime kaamera kuhugi statiivi peale püsti ja tegime ära! Aga olen alati selline inimene olnud, kes tahab asja huvitavamaks teha ja kvaliteeti tõsta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.06.2020
KUULSUS SADAS KAELA! Juutuuber Andrei Zevakin: haige, et Eestis nii kiiresti asi laineid lööb!
24.04.2020
Andrei Zevakin on Floridas koroonalõksus: isegi kuulsast Miami rannast on kõhe läbi sõita
20.02.2020
Uudo Sepp avalikustas põhjuse, miks tema ja plaadifirma teed lahku läksid: ma isegi ei teadnud, mida tahan
15.02.2020
ÕL VIDEO | Uudo Sepp: olen tohutult õnnelik ja karjun sisimas rõõmust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee