Inimesed

KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Anett x Fredi: parim viis pingete maandamiseks on jalutamine 

Terttu Jazepov, 28. veebruar 2020 15:00
„Eesti laulu“ esimene poolfinaal.Foto: Martin Ahven

Finalistidel Anetil (Anett Kulbin, 26) ja Fredil (Frederik Küüts, 20) polnud algul plaani võistlusel osaledagi. Nende lugu „Write About Me“ sai purki vahetult enne laulude esitamise tähtaega ning oli juhtumisi kolm minutit pikk, mis on „Eesti laulu“ konkursi jaoks sobiv. Kuna noortel polnud loo avaldamisega tuli takus, otsustatigi õnne katsuda.

Anett on varemgi „Eesti laulul“ osalenud – aastal 2014 läks ta võistlustulle ansambliga Wilhelm ja looga „Resignal“ (pääsesid finaali), 2015. aastal sama ansambliga ning lauluga „Light Up Your Mind“, 2016. aastal aga sooloartistina palaga „Strong“. 

Tänavuse võistlusloo kohta on Fredi rääkinud, et on väga hea, et lugu oli valmis kirjutatud ja alles siis tuli mõte see võistlusele saata. „Kui lugu on valmis kirjutatud, ei tähenda, et see ka valmis on – sinna lisandub näiteks salvestamisprotsess jms, mis võtab väga kaua aega. Kuna teadsime, et võiksime selle võistlusele esitada, oli meil ees tähtaeg, millal asjad päriselt valmis peavad olema. Mulle see sobis, sest mul seisab väga palju valmis kirjutatud lugusid, millel on poolik produktsioon.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.09.2020
Anett Kulbin võitlusest vaimse tervisega: mind tabas surmahirm
02.04.2020
„Eesti laulul“ tuntust kogunud Anett: ma ei kujutaks ette, et esitan vaid kellegi teise muusikat
11.03.2020
„Eesti laulul“ esikolmikusse jõudnud Anett annab pärast võistlust esimese kontserdi
29.02.2020
BLOGI, VIDEOD JA GALERII | Ülivõimsalt võitis „Eesti laulu“ Uku Suviste!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee