Inimesed

KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Stefan: minu parimateks sõpradeks on isa ja kallim 

Jaanika Vilipo, 28. veebruar 2020 10:00
Stefan AirapetjanFoto: Martin Ahven

Stefan Airapetjan (22) murdis end oma üsna lühikese muusikukarjääri jooksul juba kolmandat korda „Eesti laulu“ finaali – 2018. aastal oli ta osa poisteduost Vajé, mis pääses finaali looga „Laura“, mullu esitas Stefan aga väga hingestatud pala „Without You“, pääses sellega superfinaali ja jäi seal Victor Crone ja Uku Suviste järel kolmandaks. Sel aastal võistleb ta looga „By My Side“. 

Ka Stefani loo teiseks autoriks on Karl-Ander Reismann, kes tänavu võistlusel täielikku võidukäiku teeb, olles esimene laulukirjutaja, kes on nelja looga finaalis. Stefani mullune lugu sündis tülist tüdruksõbraga, tänavune räägib aga igatsusest Armeenia järele. 

„Otsus tuli viimasel hetkel, sest algselt me ei plaaninud „Eesti laulule“ minna,“ on Stefan sarnaselt mitme tänavuse finalistiga öelnud. Stefan on rääkinud, et paljud lood kirjutatakse valmis ja siis nad jäävad seisma ja oma aega ootama. Nii juhtus ka sellega. „Kui minu mänedžer seda kuulis, siis ta leidis, et see sobiks suurele lavale,“ sõnas Stefan ja lisas, et arvas, et ta ei peaks sel aastal „Eesti laulule“ minema – kolmandat aastat järjest osaleda oleks ehk naljakas. Stefani kallima Viktoria ema aga arvas, et tähelepanu pole üldse halb. „Vastupidi, see näitab, et sa oled võimeline kirjutama nii häid lugusid, et suudad „Eesti laulule“ pääseda mitu korda järjest,“ meenutas Stefan naise sõnu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.05.2020
FOTO | Stefan jagab kallimaga lembehetke: vihkan maailma, milles pole sind
29.02.2020
BLOGI, VIDEOD JA GALERII | Ülivõimsalt võitis „Eesti laulu“ Uku Suviste!
26.02.2020
Millised „Eesti laulu“ finalistid on YouTube’is ületanud 100 000 vaataja piiri?
23.02.2020
VIDEO | Produtsent Karl-Ander Reismann: artistil ja lauljal on vahe sees

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee