Inimesed

Ohoo! Muusikaprodutsent Peeter Kaljuste vahetas ametit! (1)

Anu Saagim, 25. veebruar 2020, 14:50
EESTI LAUL 2016 - Peeter KaljusteFoto: Teet Malsroos
Elupõline muusikamees Peeter Kaljuste sai mõni aeg tagasi kummalise telefonikõne osaliseks, mis muutis kogu tema senist elu.

Nimelt helistas Peetrile hea tuttav Laagri lasteaiast ja pakkus talle tööd. "Esmalt mõtlesin, et see on nüüd küll hea nali! Seejärel toibusin ja sain aru, et sõber kutsub mind päriselt Laagri lasteaeda tööle."

Kaljuste ei mõelnud kaua. "Tegin otsuse viie minutiga! Mõtle, kui tore on lastega tegeleda, õpetada neile laule ja tinistada kitarri!" Peale laulu- ja kitarrimängu on Peetril Laagri lasteaias tähtis roll, sest tulekul on kevadine kohalik tantsupidu, mille sammude õpetamisele ta kaasa aitab.

Ümberkaudsetes lasteedades räägiti aga juba ammu, et Laagri lasteaias on mees lauluõpetaja. "Ma teadsin, et meesterahvas aga seda puslet ma küll kokku ei pannud, et selleks Pets võib olla!" teatab Veskitammi lauluõpetaja Astra Põder artistinimega Astra.

Lasteaia muusikatunni juhendaja Astra PõderFoto: ARNO SAAR

Samaga vastab ka Peeter Kaljuste: "Ma ei teadnud, kohtudes teiste lasteaedade huvijuhtidega, et meie kallis popstaar Astra töötab samuti lauluõpetajana!"

Kokkuvõttes ütleb Kaljuste: "Lapsed on nii toredad ja vahetud, ma ei kahetse hetkegi oma otsuse pärast."

Samal teemal

26. veebruar 2020, 22:02
PILDID | See oli raju õhtu, mis jäi paljudele meelde – „The League 2“ Tondiraba jäähallis
3. veebruar 2020, 14:18
90ndate megastaar Astra tähistab täna juubelit: keegi pole mind veel lahti nööpinud!
2. veebruar 2020, 06:00
„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Synne Valtri: mõni tuntud artist on minu kohta öelnud üsna kehvasti, aga olen selle õnneks unustanud
31. jaanuar 2020, 01:00
„PUUDUTA MIND“ 116. SAADE | Nõid Alisa õpib kunstiakadeemias ja maalib iseenda verega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee