Pamela Anderson ja Jon PetersFoto: AFP/Scanpix
Toimetas Triin Tael 24. veebruar 2020 14:05
Hollywoodi produtsent Jon Peters, kelle abielu sekspomm Pamela Andersoniga kestis jaanuaris vaid 12 päeva, väitis end olevat kinni maksnud "Rannavalve" tähe hiiglaslikud võlad. Kuid Pammy eitab seda.

Peters rääkis New York Posti intervjuus, et jättis Pammy nimel kõik sinnapaika: katkestas kihluse oma senise sõbratariga ning sööstis Playboy modelli võlgu maksma. "Pamelal oli kogunenud ligi 200 000 dollari eest arveid ja ta poleks neid kuidagi tasuda saanud, nii et maksin kõik ära - ja see on siis nüüd tasu!" ahhetas Jon pärast abielu purunemist. "Olen ikka vana loll!"

Anderson seevastu kinnitab oma sünnimaa Kanada ajakirjanduses, et Petersi jutt tema arvete tasumisest on vale. "Keegi ei pea mu arveid tasuma ... Mul on Malibu Colonys 10 miljoni dollari maja, mis on juba ligi kaks aastat 40 000dollarilise kuutasu eest üüril olnud ja jääb üürile järgmiseks neljaks-viieks aastaks. See katab mu arved ja kulutused kuhjaga. Mul on ka lepingud ja muu töö."

Anderson tunnistab siiski, et Peters kirjutas talle pärast lahkuminekut välja tšeki 100 000 dollarile. Ühtlasi kinnitanud mees, et ei jää Pammy peale vimma kandma.