Inimesed

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA

 

VIDEOINTERVJUU | Maag Anzori: „Nägin, et Kethi oli kurb ja katki. Sain aru, et see naine vajab abi.“ (1)

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre; Tatjana Iljina, 5. märts 2020 23:10

Kethi Uibomäe ja Anzor Odisharia suhe sai kinnituse mõne nädala eest, kui maag taas Eestisse jõudis. Armunud tuvikesi nähti bensiinijaamas musitamas ja kallistamas. Kethi sõrmes välkus smaragdiga sõrmus.

"Jah, meil on väga kuum suhe," tunnistasid mõlemad. "Kethi on mu ära nõidunud," naeris Anzori. "Kuid kihlumisest ja pulmadest on veel vara rääkida," lisas Kethi. "Anzori elab nüüd mõned kuud minu juures ja vaatame, kuidas meie temperament ja iseloomud sobivad. Siiani on olnud kõik suurepärane! Ma pole varem kohanud ühtegi nii hoolitsevat, lahket ja heasüdamlikku meest. Anzori on isegi minu ulaka kassi ära hüpnotiseerinud."

Anzori, millised on armastuse õppetunnid?

Anzori: Esimene armastuse õppetund on see, et tuleb tunnetada oma partnerit. Kethi tegi eile muuseas ühe vea. Ta tegi ettepaneku, et ühe öö jooksul neli tundi kallistame ja oleme teineteise kaisus, aga ülejäänud neli tundi magame eraldi.

Kethi: Ma ärkasin kogu aeg üles, ma ei saanud magada, sest Anzori hoiab nii kõvasti kinni minust terve öö. Mul oli juba selg valus, käsi suri ära. Hommikul ärkasin ja pakkusin siis välja, et kuna me magame kaheksa tundi, siis ta neli tundi hoiab mind ja neli tundi mitte. Mõtlesin, et teen omast arust nalja, tema oli pisut pahane, et mis palve see nüüd siis selline on.

Anzori: See pole naljakas, aga selline on eesti veri.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.10.2020
FOTO | Kethi Uibomägi kihlus kallimaga: nutsin ja naersin suurest ärevusest-õnnest kordamööda
01.09.2020
VIDEO | Kethi Uibomägi pulmad toimuvad Gruusias: pruutkleit peab olema kaasa jaoks šokk kuubis
09.08.2020
FOTOD | Pulmad tulekul? Kethi ja Anzori uudistasid pulmakleite
07.08.2020
Koroona tõttu viis kuud lahus olema pidanud Kethi Uibomägi ja maag Anzor said lõpuks teineteise käte vahele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee