Affleck ja Garner 2014. aasta novembris. Foto: AP/Scanpix
Toimetas Triin Tael 23. veebruar 2020 10:00
Ben Affleck nimetas avameelses New York Timesi intervjuus Jennifer Garnerist lahkuminekut oma kõige suuremaks kahetsuseks. 47aastane näitleja ei varja, et tema alkoholism oli kaalukamaid põhjusi, miks kolme lapsega abielu purunes.

Affleck ja Garner teatasid lahkuminekust 2015. aasta juunis. Sestsaadik on Ben mitu korda võõrutusravil käinud. "Lahutus on mu elu suurim kahetsus," pihtis ta New York Timesi reporterile. "Häbi on tõeliselt mürgine. Häbist ei sünni midagi positiivset. See on lihtsalt mürgi sees haudumine, kohutavalt madal enesehinnang ja tohutu enesepõlgus."

Abielu karilejooks pani Beni muresid pudelisse uputama. "Kui mu abielu lagunema hakkas, jõin üha rohkem. See oli aastatel 2015, 2016. Mu joomine põhjustas abielus muidugi veel rohkem probleeme." Affleck viibis võõrutusravil nii 2017. kui ka 2018. aastal. 

Oma uues filmis "The Way Back" kehastab Affleck keskkooli korvpallitreenerit, kes maadleb samuti alkoholismiga. Kuid Batmani rolli pani Ben maha, kuigi pidanuks filmi ise ka lavastama. Nüüd kehastab superkangelast Robert Pattinson. "Näitasin ühele inimesele "The Batmani" stsenaariumi. Ta ütles: "Ma arvan, et see on hea stsenaarium. Aga ma arvan ka, et sa jood end surnuks, kui selle kõik jälle uuesti läbi teed.""