Film

Franz Malmsten „Sipsikust“: lapsed nutsid küll, aga liigutusest (25)

Toimetas Jaanika Vilipo, 20. veebruar 2020 18:16
Franz MalmstenFoto: Aldo Luud
Näitleja Franz Malmsten, kes käis venna Hugoga "Sipsiku" esilinastusel, sõnas Raadio 2 saates "Hommik!", et lapsed nutsid liigutusest mitte õudusest. 

Franz Malmsten rääkis saates, et väikevend, kes on "Sipsikus" andnud hääle Mardile, ei ole kursis kriitikaga, mida on kodumaine animatsioon viimastel päevadel korjanud. "Ma ei tea, kas ta üritas kõrvale põigelda, või lihtsalt ei teadnud midagi."

Samal teemal

"Mina ei hakanud nutma. Aga ma nägin, kuidas lapsed kõrval paar pisarat poetasid," meenutab Franz esilinastust. "Lugu oli liigutav. Neil hakkas kahju, et Sipsikul ei lähe nii hästi. Nad olid nii filmis sees," kummutas Franz arvamuse, nagu väikesed kinokülastajad oleks nutnud õudusest. 

Franzu ennast saab kinolinal näha mängufilmis "Talve", kus ta mängib Arno Tali poja rolli. "Meil oli VHK (Vanalinna hariduskolleegium - toim.) lõputöö proovid käimas. Ergo (filmi produtsent - toim.) helistas ja rääkis põgusalt ära, mis on. Läksin tema minibussi. Küsis, kas ma olen nõus juuksed ära lõikama, mul olid tollal rinnuni juuksed," meenutas Franz, kuidas ta filmirolli sai. "Ütlesin "jah" ja sellega kirjutasin põhimõtteliselt lepingule alla, et teen filmis kaasa. Oleks väga rumal olnud sellele pakkumisele "ei" öelda."

Täispikka intervjuud kuula siin:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee