Inimesed

Eri Klasi kasutütar Marion Melnik sai šokidiagnoosi, mis põrmustas tema karjäärilootused (3)

Ohtuleht.ee, 19. veebruar 2020 10:17
Marion MelnikFoto: Rauno Vahtre

„Minu esmaeesmärk on hoolitseda enda ja oma tervise eest, kõik muu tuleb selle järel,“ räägib Ariel Klasi noorem tütar Marion Melnik (37) Soome Iltalehtis avameelselt oma raskest haigusest – polüskleroosist.

Marion teatas Soome lehe andmeil sotsiaalmeedias oma haigusest mullu novembris, kuid tegelikult oli ta diagnoosi saanud 2011. aastal. Kõik oli alguse saanud silmahädadest. Ilmneb, et Melniku puhul oli polüskleroos põhjustanud silmanärvipõletiku, mille tõttu ta pidi kuu aega haiguslehel olema.

"Diagnoos oli mõistagi šokk, kuna teisi sümptomeid veel polnud," meenutab Marion Iltalehti intervjuus. Sclerosis multiplex'i mõjud on eri inimestel väga erinevad. Edukal sopranil polnud aimugi, milliseks tema tervislik seisund kujuneb. Noor naine, kes oli sihiks võtnud suured Euroopa lavad ja oli prooviesinemiste tõttu tihti sõidus, hindas prioriteedid ümber. "Ma ei tahtnud enam Soome meditsiinist kaugel olla, juhuks kui haigus peaks ootamatult kiiresti hullemaks minema."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.08.2019
VIDEOINTERVJUU | Eri Klasi kasutütar Marion Melnik: tunnen Eri järele suurt igatsust, soovinuks, et ta oleks ka oma lapselast näinud
06.08.2019
HOMMIKUSÖÖK STAARIGA | Marion Melnik meenutab: kasuisa Eri Klas avas mulle ukse imelisse maailma
06.06.2013
Ariel Klasi tütar abiellub augustis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee