Inimesed

FOTO | Liis Lemsaluga kallistanud ja musitanud Soome popstaar muutis välimust (2)

Ohtuleht.ee, 18. veebruar 2020 14:29
Isac ElliotFoto: Erlend Štaub
Eelmisel kuul Eestis palju kõmu tekitanud Soome popstaar Isac Elliot on otsustanud värvi vahetada. Nimelt on laulja oma blondid kiharad lillaks värvinud.

Elliot poseeris fotol vetsupotil ning viitas potisoengule, mida ta on juba aastaid uhkelt kandnud. „Lilla kauss,“ kirjutas ta pealkirjaks, lisades juurde ka lilla südame. 

Soome ajakiri Seiska kirjutas jaanuaris, et muusikaauhindade jagamisel nähti aasta popartisti tiitliga pärjatud Liis Lemsalut (27) ja Soome popstaari Isac Ellioti (19) musitamas ja kallistamas.

Isac andis Liisile laval üle aasta popartisti auhinna. „Muide, ma ei ole väga hea lugeja, seetõttu teen ma ka muusikat. Aasta popartist on Liisa Lemsalu. Liis Lemsalu,“ läksid Isacil lausa sõnad sassi. 

Pealtnägijate sõnul võis neid kaht hiljem lausa kudrutamaski näha. „Meeleolu oli väga armastav, nad veetsid terve õhtu koos,“ kirjutas Seiska ja lisas, et kaheksa-aastane vanusevahe ei tundunud paarikest häirivat - nad olla kallistanud ja musitanud üsna avalikult. 

Kuidas kommenteeris Liis teemat ise? „Olin lõbusas meeleolus tantsimas, tujuküllaselt, ja kõik on hästi. Midagi erakordset siin ei olnud,“ ütles ta Õhtulehele.

Samal teemal

31.01.2020
VIDEO | NAERA HERNEKS! Robin Juhkental tegi Liis Lemsalust ja Soome poptähest lõbusa meemi
30.01.2020
UUS KUUM PAAR? Liis Lemsalu kallistas ja musitas Soome popstaariga!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee