Tele

INETU PERETÜLI: eksabikaasa tembeldas pereisa pedofiiliks ja kadus mehe süütuks tunnistamise järel lastega jäljetult (9)

Televeeb, 17. veebruar 2020 20:33
JosteinFoto: Kuvatõmmis/"Kuuuurija"

„Kuuuurija“ uue hooaja avalugu tõi ekraanile loo 44aastasest Norra kodanikust Jostein Finseråsenist, kes abiellus 2010. aastal Eestist pärit Annaga, kellega ta sai kaks tütart. Nende lugu kiskus aga nii inetuks, et eksabikaasa süüdistas Josteini nende laste seksuaalses väärkohtlemises ja kuigi kohus mehe süüdistustest vabastas ning talle hooldusõiguse määras, kadus naine koos lastega nelja tuule poole! Anna on tütardega siiani kadunud.

Medõde Anna läks kümmekond aastat tagasi Norrasse plaaniga arstiks õppida. Jostein ja Anna kohtusid Josteini töökohas, armusid ja abiellusid aastal 2010. Aasta pärast kohtumist said nad esimese ühise tütre. Anna töötas Josteini talus, tegeles loomadega, töötas medõena ja valmistus arstieksamiks. „Kui tütar 2010. aasta mais sündis, hakkas Anna mõistma, et meditsiinikooli pääsemiseks peavad tal olema väga kõrged hinded. Kui ta sellest aru sai, polnud enam miski tema jaoks hästi,“ rääkis Jostein „Kuuuurijas“.

Pärast naise unistust purunemist läks nende omavaheline suhtlus aina hullemaks. 2012. aastal sündis nende perre teinegi tütar. Aasta pärast seda mindi lahku ja Anna põgenes lastega Eestisse. Et Anna tuli Eestisse, hakkas laste hooldusõiguse küsimust lahendama Eesti kohus. Jõuti kompromissile ja Jostein võis oma lapsi näha nii palju, kui soovib. Mees käis lapsi Eestis vaatamas, tütred käisid tema juures Norras. Esiti oligi kõik hästi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.05.2020
KINDEL! Lastega kloostrisse põgenenud tallinlannale anti Venemaal varjupaik: saame eluga edasi minna
20.02.2020
RAHVUSVAHELINE SKANDAAL EESTIS: pedofiilias süüdistatud isa sai ainuõiguse lapsi kasvatada, ema põgenes tütardega Venemaale kloostrisse
12.02.2020
Valgamaal lapsi röövinud mees tahtis „Kuuuurijasse“ pääseda
09.12.2019
Vanurite hirm Liis Haavel tegutseb taas!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee