Foto: Robin Roots
Keit Paju 14. veebruar 2020 16:11
Kolmapäeval kirjutas Õhtuleht, et Telia sulgeb märtsis populaarse ja tasuta järelvaatamiseteenuse kordus TV ning edaspidi peavad Telia kliendid oma lemmiksaadete ja -seriaalide järelvaatamiseks tellima tasulise salvestusteenuse. Kuid mis plaanid on Telia suurimal konkurendil, Elisal, seoses järelvaatamisteenusega?

Telia põhjendas otsust tasuta järelvaatamise teenus sulgeda sellega, et teleturul on toimunud muutused ja pea kõiki telekanaleid on võimalik järelvaadata. Seetõttu jäi Telia sõnul kordus TV lahendus praeguses turusituatsioonis ajale jalgu jäänud.

Elisa kliendid võivad aga kergendatult hingata – nemad siiski järelvaatamise eest maksma hakkama ei pea.

"Järelvaatamise teenus on olnud osa Elisa Elamuse teenusest juba aastast 2018 ja selle eest kliendid eraldi maksma ei pea. Kõik Elisa Elamuse kliendid on sellise lähenemisega äärmiselt rahul ja järelvaatamine on konkurentsitult populaarseim TV vaatamise lisavõimalus," kinnitab Elisa suhtekorralduse valdkonna juht Marika Raiski.

"Täna ei näe me vajadust järelvaatamise teenuse ja pakkumises osas midagi muuta – jätkame nagu seni," lubab ta. 

Kommentaarid  (25)

G 18. veebruar 2020 10:37
Eks see ole kindel ja ette teada juba, teisiti siin äri teha ei osatagi ju.
Radist 18. veebruar 2020 08:02
Kas see küsimus on esitatud mulle? Et mind peaks morjendama mingi soome tasulisus? Asulainimesena näen praegu kaabeltelevisiooni. Hetkel, kui see peaks katkema, lähen automaatselt üle satelliidile. Eestlane Eestis kui hollandlane Ameerikas.
Radist 18. veebruar 2020 08:38
Vaadake oma mobiilInumbreid. Mitte ükski ei alga teil enam 250-ga. EMT asendas aastal 2006 sufiksi 250 50-le. Sellest johtuvalt said nii vanad kui uued uue kuue , mina näiteks 56 ****56 :)
Jopp 18. veebruar 2020 10:19
See 2 kaotati sealt juba varemgi ning seda nimetatakse prefiksiks!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS