Inimesed

HOMMIKUSÖÖK STAARIGA 

VIDEOINTERVJUU | Inger: mul on aastaga tekkinud paks nahk ja selgroog, mida pole kunagi varem olnud 

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre, Mari Luud, 29. veebruar 2020, 09:31
"Hommikusöök staariga" - Inger Fridolin; Anu Saagim

Inger, sul on fantastiline ema. Muusikaõpetaja ja koorijuhendaja. Pidasin teda korralikuks ja konservatiivseks, nagu õpetajad ikka on, aga kuulasin üht temaga tehtud intervjuud, kust tuli välja, et ta on üks päris rebel tšikk olnud. Milline sina puberteediajal olid?

Ma imetlen oma ema nii väga – milline isiksus ta on! Mingis mõttes oli ka minul seda rebel-olekut, kindlasti sai nooremana igasuguseid asju proovitud ja tehtud, aga ma olin teistest klassikaaslastest natuke erinev, sest olin väga sissepoole elav. Siiamaani olen üsna introvertne – igast asjast ei räägi. Mõnes olukorras, kui noorem olin, tõmbusin täiesti endasse. Muusika tulek minu ellu aitas tunded ja armuvalu välja elada, see aitas mul end avada. Minus on mõlemat: vahel olen sissepoole, vahel hästi avatud. Olen iseennast nüüd tundma õppinud. See on olnud pikk protsess, eks oma koopast väljatulek on raske, kui seal on mugav ja oled sellega harjunud.

Ema jaoks oli üllatus, et sa hakkasid muusikaga tegelema. See oli talle nagu välk selgest taevast. Kuidas sa seda varjata suutsid? Teie peres on neli last, võib-olla ta siis tõesti ei märganud, mis sa seal sudisid?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

9. juuni 2020, 11:19
Ingeri perre tuli uus liige: ta on tõsiselt nunnu!
29. aprill 2020, 22:50
VIDEOINTERVJUU | Marina Kaljurand vastab häirekeskuses kriisikõnedele: inimesed on hädas nii tujukate kasside kui ka kooliülesannete lahendamisega
24. aprill 2020, 13:31
KRIISI KIUSTE! Ele Kõlar jääb optimistiks: oleme ju kõik elus ja pole häda midagi
10. märts 2020, 12:39
VIDEOINTERVJUU | Pille Pürg: „Ma ei tohi mingil juhul kaalust alla lasta! Muidu kaotan töö, identiteedi, sõbrad!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee