Sussexi hertsog ja hertsoginna, prints Harry ja Meghan Markle oma poja Archiega.Foto: Vidapress
Toimetas Keit Paju 13. veebruar 2020 16:52
Briti siniverelistele lähedane inimene paljastas mullu, et Meghan Markle ja prints Harry tahavad oma last veganina kasvatada. Kuuldavasti plaanis paar beebile veganitoitu anda, kuigi kuninganna oli selle vastu. 

Allikate sõnul on Meghan ja Harry alates lapse sünnist ise juurvilju kasvatanud ning õppinud ka veganitoitu küpsetama. Paar soovib kuuldavasti ainult ise enda toitu valmistada ning Meghan on Harryle õpetanud, kuidas taimedel baseeruvat toitu teha. 

“Harry ei olnud hea kokk, kui ta Meghaniga tutvus, aga ta õpetab Harryle kõiki nippe. Meghan sööb ainult orgaanilist toitu ja nad on Harryga isegi teinud oma juurviljapõllu Frogmore’i aeda. Harry on aiandusnippe oma isalt, prints Charles’ilt saanud,” rääkis allikas. 

Allika sõnul järgib Meghan enamus päevadel veganidieeti, kuid vahel ta ka patustab. Oma poja Archie puhul loodab ta, et tema hakkab elama täielikult taimsel kütusel.

Ka Harry on kuuldavasti hakanud vähem liha sööma ning kaldub taimsema dieedi poole, et oma abikaasa Meghani elustiiliga ühtida. Kuuldavasti, tänu Meghani mõjule, ei võtud Harry osa ka traditsioonilisest 26. detsembri jahist, mis on kuninganna üks lemmikajaviitmistegevusi.

Kuninganna ei ole nõus!

Allikate sõnul on kuninganna pahane, et paar oma last veganina kasvatab. “Kuninganna ei ole sellega nõus! See on põhjustanud pingelisi arutelusid Meghani ja Harry vahel, sest Harry ei taha oma vanaema ärritada,” rääkis peretuttav.

“Meghan laiendab kogu aeg piire, kuid monarhid ei võta seda hästi vastu, eriti kuninganna. Meghan ei tundu väga hoolivat kuninglikest traditsioonidest, kuid lapse veganina kasvatamine ei ole monarhide poolt tolereeritud.”