Edaspidi peavad Telia teleteenuse kliendid saadete järelvaatamiseks rahakotti kergendama.Foto: Toomas Tatar
Televeeb 12. veebruar 2020 18:17
Kurb uudis Telia teleteenuse klientidele: kuu pärast enam populaarset järelevaatamiseteenust kordus TV tasuta kasutada ei saa ning edaspidi saab oma lemmiksaateid- ja seriaale järele vaadata vaid tasulise salvestusteenuse kaudu. 

Alates märtsist, täpsemalt 16. märtsist sulgetakse kordus TV teenus.

"Tänaseks on olukord teleturul väga palju muutunud – pea kõiki telekanaleid on võimalik järelvaadata ning selleks on sõlmitud telekanalite omanikega ka vastavad lepingud. Kuna kordus TV lahendus on tänases turusituatsioonis ajale jalgu jäänud, otsustasime teenuse väljateenitud pensionile saata.” 

Kiigi sõnul saavad seega Telia TV kliendid edaspidi järelvaadata salvestamise teenuse vahendusel. “Salvestamise teenus võimaldab järelvaadata enamikku Telia TV-s sisalduvaid kanaleid kuni kaks nädalat tagasi ning seda kõigis seadmetest, ehk teleris, arvutis ja nutitelefonis,” ütleb ta.

Samal teemal

Kommentaarid  (111)

Telia kõik teenused kokku 14. veebruar 2020 21:00
on odavamad kokku kui teistel ja teenindus on nii tv kui internetile hea- ka läbi telefoni või kaugjuhtimisel . Pildi kvaliteet on hea. Elisa(+Starmani ületulnud), pilt hangub tihti ja on ehitanud oma vaatajaskonna venelastele ja nad on jäänud Starmaniks
Ats 18. veebruar 2020 14:22
Sa miski Telia kaablimees v?
Enn 14. veebruar 2020 19:09
Tulge kõik Elisasse.Teliat ei soovita kellelegi.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS