Saund

VIDEO | Erki Pärnoja esitleb neljandat albumit koos värske muusikavideoga 

Toimetas Jaanika Vilipo, 12. veebruar 2020, 10:20
Erki PärnojaFoto: Helina Kõrm
Täna ilmub Erki Pärnoja neljas album "Leva". Koos albumiga näeb ilmavalgust muusikavideo loole “Soledad”. 

"Soledad" on pühendus üksindusele - üksi enesega olemisele. Lugu vaatleb üksindust kui seisundit, mis on täis ilu, lõputuid võimalusi ja võimalikke vastuseid. Kõlaliselt areneb "Soledad" järk järgult oma finaali suunas ning sisu heidab pilgu üha sügavamale inimese sisemaailma, kus vaikus valitseb kõne ja üksindus ühiskonna üle.

 

Samal teemal

Video autor Kärt Hammer kirjeldab üksindust mitte kui millegi või kellegi puudumist vaid kui ajatut ruumi, milles peitub vabaduse essents. Idee sellest vaevu tabatavast tühimikust oli inspiratsiooniks video tegemisel, mis püüdis kujutada seda kummalist mentaalset seisundit teel iseenda mõistmiseni.  

Raadio2 tegevtoimetaja Maarja Merivoo-Parro on kirjeldanud värsket albumit kui eepost, kus muidu igavikku otsiv Erki Pärnoja paljastab end tundliku vokalistina: "Seitsme träkiga album viib seitsme maa ja mere taha, meloodiate otstesse ehitatud keerdtrepid õrritavad ja vaimustavad ning audio-rännaku lõppedes on kuulaja 100 aastat targem. Pikad outrod moodustavad omaette maailma, mis lubavad aimata ka neid kihte, mille mahakoorimiseni Erki alles teel on. Ehe ja kosutav."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee