Inimesed

„PUUDUTA MIND“ | Orgasmide kuninganna Karolin Tsarski: naise enesekindlus on väga kihvt omadus, aga see võiks olla siiras (14)

Anu Saagim, 11. veebruar 2020, 21:37
Karolin Tsarski saates "Puuduta mind" Foto: Stanislav Moshkov
Karolin Tsarski on naine, kes räägib tabudeta oma voodielust meelelahutusveergudel ning näitab tervele eesti rahvale nii teles, kui veebis, et orgasmi võib naine kogeda kasvõi sõrmenipsust, kui on seda piisavalt harjutanud. 

Eestimaa kinodesse jõuab peagi dokumentaalfilm „Naine” („Woman”, Prantsusmaa 2019), mis annab hääle 2000 naisele üle maailma. Joogaõpetaja ja naiselikkusekursusi korraldav Karolin ootab filmi suure huviga. Võimsa naiseliku filmina meenub talle kohe ka näiteks “Dangerous Beauty” (1998, peaosas Catherine McCormack), mida ta on mitmeid kordi vaadanud. “Soovitan sinna juurde ka naiselikke raamatuid: "Ema Teresa biograafia" ja “Naised, kes jooksevad huntidega”,” teatab ta.

Karolin, mida tähendab sinu jaoks naiselikkus?

Naiselikkus on eluenergia. Selle väljenduviisid võivad võtta kõikvõimalikke vorme, olgu selleks loomingulisus, kirg, armastus, kaastunne, intuitsioon, tarkus jne. Oluline on, et naine oleks endaga sügavas ühenduses ja tunneks ennast tervikuna ja iseendana, siis väljendubki tema unikaalne naiselikkus.

Kuidas saab üks naine tunda ennast rohkem naiselikuna?

Samal teemal

Kui naine lõdvestub, siis saab ta luua sügava ühenduse iseendaga. Seega tuleks igal naisel leida just see tegevus, mis temale naudingut ja lõdvestust pakub. Sügavale lõdvestusse laskudes loome ühenduse oma naiselikkuseallikaga, mille vabal voolamisel väljendubki iga naise naiselikkus.

Kui suurt rolli mängib enesekindlus naise välimuse ja edukuse juures? Ainuüksi enda enesekindlusest piisab või vajavad naised siiski meeste või teiste naiste tuge ja heakskiitu?

Isiklik enesekindlus on kindlasti väga kihvt omadus, aga see võiks olla siiras, mitte enda haavatuse peale ehitatud väline kaitsekiht. Ja väga äge on, kui naine ongi siiralt enesekindel ja kindlasti on naisi, kes on endaga nii heas kontaktis. Kuid üldiselt igal naisel on ka päevi, kus ta on väsinum ja endaga vähem kontaktis ning meeleolu ja enesekindlus kõikuv. Seega igal juhul oleks imeline, kui nii naised kui ka mehed suudaks üksteisele komplimente teha. See võib olla nii toetav, sest me tegelikult kunagi ei näe inimese sisemaailma. Välisest heakskiidust ei tohiks me sõltuda, rahu leiame siiski enda seest, kuid väline heakskiit võib olla suureks toeks, et selleni jõuda.

Karolin Tsarski

Mida soovitada naistele, kes pole veel tõeliselt sügavat orgasmi kogenud?

Kuidas aidata naisi, keda on seksuaalselt väärkoheldud?

Ülioluline on taastada esmalt turvatunne ja suhe oma kehaga, saada kehaga sõbraks ja armastada teda. Keha tuleks avada hästi tasapisi, täpselt vastavalt enesetundele ja liikuda nii aeglaselt kui vaja, et ta ei kardaks. Kehas võib olla hirm ja valu talletunud, aga tasapisi turvaliselt, aeglaselt ja armastusega lähenedes ja seda nii pika aja jooksul, kui kehal on tarvis, on kindlasti võimalik taas seksuaalsust nautida.


Kuidas saab üks naine võtta enda elu eest suuremat vastutust?

Ohvrirolliga ei aita me tegelikult ennast mitte kunagi, vaid võtame endalt ära väe ja oleme sellisel juhul täielikult sõltuvad välistest faktoritest. Kui naine adub, et ta vastutab ise oma elu eest, siis see annab talle tegelikult tohutud võimalused muuta ja arendada just neid aspekte, mida ta soovib, liikudes oma tegelike unistuste suunas. Vastutuse võtmine on väga väestav ja energiat andev. See ei tähenda, et me peame ise kõigega hakkama saama. Abi küsimine ja vastuvõtmine ei pruugi tähendada, et me vastutust ei võta. Seega on see pigem otsus, et minu enesetunne ja elu on minu vastutada ja vaadata, mis suunas ja kuidas ma saan tegutseda, et oma elu elada vastavalt oma väärtustele.

Millistel alustaladel võiks tugineda üks eluterve suhe mehe ja naise vahel?

Tänapäeval on võimalused ja soorollid tõesti avardunud ja on tekkinud võimalus, kus igaüks ise defineerib oma suhted ja rollid. Kindlasti see annab võimaluse igaühele leida just see roll ja dünaamika, mis talle sobib. Oluline on igaühel ennast leida ja siis partnerile see ka kommunikeerida. Siiski sellisest ühest küljest kindlasti positiivsest võimalusest on tekkinud ka palju segadust ja on ju näha palju ebaharmoonilisi või katkiseid suhteid. Näiteks ma olen nii ise seda kogenud kui ka väga-väga paljudelt naistelt kuulnud, et kui nad tunnevad, et peavad suhtes meheliku rolli üle võtma, kuna mees on liiga pehme ja naiselik, siis nad on tegelikult väga frustreerunud. See on muidugi ka naise enda vastutada, et ta ei suuda usaldada meest ja ise selle rolli üle võtab.

Eluterve suhe eeldab kindlasti seda, et nii naine kui ka mees on sügavas kontaktis iseendaga, oma meheliku või naiseliku energiaga ja kumbki annab endast parima, et kinkida oma naiselikku ja või mehelikku energiat partnerile. See on suurim kingitus, mida me saame üksteisele teha. Naine annab armastust ja mees kohalolu. Eluterve suhe kindlasti eeldab ka võimekust isekust taltsutada, aga mitte oma vajadusi maha surudes, vaid neid ületades, tõustes südamesse. Kui suhe jääb ainult egotasandile, siis paratamatult võib tulla palju põrkumisi. Südametasandilt saame kogeda suhte sügavust ja ehk liikuda sealtki edasi kõrgemale.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee