Saund

Trad.Attack! avaldas singli „Tehke ruumi!“ õudusmuusikavideo (3)

Terttu Jazepov, 10. veebruar 2020 21:36
Foto: Harry Tiits
Trad.Attacki!’i järgmise albumi „Make Your Move“ teine singel on pälvinud sooja vastuvõtu, jõudes esimesel nädalavahetusel Spotify’s Eesti lugude seas 11. kohale. Nüüd on valminud loole ka ametlik muusikavideo.

Samal teemal

Muusikavideo kandvates osades on lisaks Trad.Attack! liikmetele näitlejad Kärt Tammjärv ja Marje Metsur. Muusikavideo, mille filmimiseks toodi stuudiosse muuhulgas viis tonni mulda, režissöör on Janar Aronija ja operaator Martin Venela.

„Video on tugevaks kontrastiks laulu helgusele, rääkides õudusfilmi sugemetega loo kütkeist vabanemisest. Kui raske võib olla senistest harjumustest välja tulemine ja kui vabastav võib see olla kui kogu „õudus“ läbi teha,“ selgitas video lugu režissöör Janar Aronija. „Mul on hea meel, et sain sellesse psühhedeelsesse tükki ka bändiliikmed sisse pookida.“

17. aprillil koostöös plaadifirmaga Made In Baltics ilmuv neljas album on emotsionaalne ja muusikaline jõukatsumine, kui suurelt suudab üks kolmeliikmeline bänd kõlada. 11 lugu panevad naeratama, tantsima, moshima, mõtisklema, igatsema ning ei jäta külmaks ühtegi eestlast, sest oma hingelt on kõik palad seotud iidsete mälestuste ning loitsudega. Maagia, mis tuleb tumeda tümina saatel maa-alt, läbi jalgade otse alateadvusesse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee