Tele

Endine naisvang meenutab aega jäätunud põrandaga kartsas: arst ütles pärast, et võin kõik oma naissuguorganid minema visata (5)

Televeeb, 10. veebruar 2020 22:00
Ljudmilla AndronovaFoto: TV3

Šokeerivas dokumentaalsarjas „Kinni“ TV3 eetris said seekord sõna endised naiskinnipeetavad, kes meenutasid vanglas veedetud aastaid. 23 aastat trellide taga olnud Ljudmilla Andronova räägib, et pärast kartsas veedetud kuud läks tema tervis nii halvaks, et arst ütles talle, et tema naissuguorganid võib lihtsalt minema visata, sest neist pole enam mingit kasu.

„Meil oli üks valvur nimega Arkadi. Kui asusime oma naistevärki pesema, tegi tema toiduluugi lahti ja vahtis meid. Ta polnud just maniakk, aga väga hoolitsev, ja see oli probleem. Ütlesin kambrikaaslastele, et keegi teeks mulle keevat vett. Tüdrukud ajasid vee keema, ma läksin WC-sse ja Arkadi tegi luugi lahti, et meid vahtida. Viskasin selle keeva vee talle näkku. Mind viidi selle eest loomulikult kartserisse,“ räägib Ljudmilla.

Alguses määrati talle karistuseks kümme päeva, kuid kartsas korraldas ta endale veel 15 päeva. Lõpuks oli ta seal kokku kuu aega. „Peksa sain ainult kaks korda. Mind peksti jalgadesse ja piki selgroogu. Peksa sain selle eest, et seal toideti üle päeva ja ma keeldusin neli päeva toidust, sest leidsin, et valvuril või korpuseülemal ei ole õigust toiduluuki lahti teha, kui naine ennast pesema läheb.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.02.2020
Parima vangivalvuri tiitli pälvinud noor naine: „Puhas juhus, et minust vanglaametnik sai.“
09.02.2020
Kupeldajast endine naisvang: „Õnnelik lõpp annab õnnetunde. Kus on sel juhul kannataja?“
07.02.2020
AJALOO VÕIKAMAD MÕRTSUKAD | Naistes pettunud Daniel Camargo ohvriteks olid noored neitsid
03.02.2020
Eksvangid: kui trellide taga ennast meelega vigastasid, opereeriti ilma tuimastuse ja narkoosita

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee