Tele

Ivo Linna sai Venemaalt kirja: ma tahan teiega last saada! (52)

Toimetas Merilyn Närep, 9. veebruar 2020 12:26
Ivo LinnaFoto: Robin Roots
Laulja Ivo Linna rääkis ETV saates "Hommik Anuga", kuidas kunagi saadeti talle Venemaalt kiri, kus fänn oli otsustanud, et tema tahab eestlasega last saada. "No õnneks see plaan ei läinud täide," muigas Linna aastaid hiljem.

Koos paljude meesartistidega naistepäeva tuurile suunduv Linna tunnistas kadedust, kui peab kuulama, kuidas tema noorematel kolleegidel on erinevaid kogemusi vahvate fännitaridega. Kuid siiski on staaril oma karjääri jooksul tulnud ette nii mõnigi huvitav vahejuhtum.

"No olnud igasuguseid asju muidugi. Vanasti, kui saadeti kirju, ja meil oli ju mõnikord rõõm esineda Kesktelevisioonis 70ndatel. Ma ei ole kunagi Vladivostokis käinud, sinna ma ei jõudnud, aga tuli Eesti Filharmooniasse kiri," meenutas ta.

Ivo jagas lugu, kuidas kirja oli saatnud üks Vladivostokist pärit neiu, kes oli juurde pannud ka oma pildi. "Seal oli selgesõnaline, ma ei nimetaks seda ähvarduseks, aga plaan oli tal välja mõeldud. Ütles, et nägin teid Kesktelevisioonist ja olen otsustanud: teiega tahan saada last!"

Samal teemal

15.05.2020
Ivo Linna: ma ei ole nii ülbe kuju, kes kiidaks, et alla 25 000 euro kuus välja ei tule
02.04.2020
Ivo Linna: ma ei kujuta ette, et hakkaksin videokontserte tegema
15.01.2020
VÄRSKES NAISTELEHES | Ivo Linna: tunnen end nüüd nagu noor mees
15.01.2020
35 kilo kaalust alla võtnud Ivo Linna: „Organism ise ütles, et nüüd, poiss, on piir käes ja võta alla.“