Pamela Anderson ja Jon PetersFoto: AP/Scanpix
Toimetas Triin Tael 2. veebruar 2020 11:39
"Rannavalve" täht Pamela Anderson teatas, et tema ja filmiprodutsent Jon Peters läksid lahku. Abielu ei kestnud kaht nädalatki.

52aastane Playboy modell, näitleja ja aktivist ütles Hollywood Reporterile tehtud avalduses, et fännide soe reageering tema ja Joni (74) abiellumisele on teda liigutanud. "Oleksime väga tänulikud ka teie toetuse eest nüüd, kus läheme mõneks ajaks lahku, et hinnata ümber seda, mida me tahame elult ja teineteiselt. Elu on teekond ja armastus protsess." Oma abielutunnistust polnud nad veel ametlikult registreerinud ning see samm jääbki astumata.

Pammy ja Jon käisid esmakordselt kohtamas enam kui 30 aastat tagasi, olles tutvunud Playboy häärberis. Suhe jäi soiku, kuid mõned kuud tagasi kohtusid Anderson ja Peters taas - ning säde lõi varasemast tulisemalt leegitsema. Paaril õnnestus kuramaaži varjata ning salamisi pulmad pidada. "Pamela ajab mind pööraseks - heas mõttes," kinnitas Jon salapulmadest teatades. "Ta inspireerib mind. Kaitsen teda ja kohtlen teda nii, nagu teda kohtlema peab," viitab Peters Pammy varasemale pahade poiste lembusele. 

Andersonil on seljataga neli purunenud abielu. Playboy legendi ekside seas on Mötley Crüe rokkar Tommy Lee, kellega tal on kaks täisealist poega, muusik Kid Rock ning Paris Hiltoni seksivideo lekitajana tuntud eluvend-pokkerimängija Rick Salomon. Viimasega jõudis Pamela abielluda lausa kaks korda. Veel hiljaaegu säras Pammy prantsuse vutistaari Adil Rami käevangus, kuid mees osutus truudusetuks.

Enne Hollywoodi tipp-produtsendiks tõusmist juuksurina töötanud Peters on neli korda lahutatud. 1970.-1980. aastatel oli tal pikk armu- ja töösuhe Barbra Streisandiga. Selle tulemusel jõudis 1976 ekraanile Streisandi kassatükk "Täht on sündinud", mille hiljutise uue versiooni Lady Gagaga produtseeris samuti Jon. Produtsendil, kelle filmide seas on sellised hitid nagu "Flashdance", "Vihmamees" ning "Batman" ja "Batmani tagasitulek", on kolm järeltulijat.