Inimesed

Pammy viies abielu kestis vaid 12 päeva! (7)

Toimetas Triin Tael, 2. veebruar 2020, 11:39
Pamela Anderson ja Jon PetersFoto: AP/Scanpix
"Rannavalve" täht Pamela Anderson teatas, et tema ja filmiprodutsent Jon Peters läksid lahku. Abielu ei kestnud kaht nädalatki.

52aastane Playboy modell, näitleja ja aktivist ütles Hollywood Reporterile tehtud avalduses, et fännide soe reageering tema ja Joni (74) abiellumisele on teda liigutanud. "Oleksime väga tänulikud ka teie toetuse eest nüüd, kus läheme mõneks ajaks lahku, et hinnata ümber seda, mida me tahame elult ja teineteiselt. Elu on teekond ja armastus protsess." Oma abielutunnistust polnud nad veel ametlikult registreerinud ning see samm jääbki astumata.

Andersonil on seljataga neli purunenud abielu. Playboy legendi ekside seas on Mötley Crüe rokkar Tommy Lee, kellega tal on kaks täisealist poega, muusik Kid Rock ning Paris Hiltoni seksivideo lekitajana tuntud eluvend-pokkerimängija Rick Salomon. Viimasega jõudis Pamela abielluda lausa kaks korda. Veel hiljaaegu säras Pammy prantsuse vutistaari Adil Rami käevangus, kuid mees osutus truudusetuks.

Enne Hollywoodi tipp-produtsendiks tõusmist juuksurina töötanud Peters on neli korda lahutatud. 1970.-1980. aastatel oli tal pikk armu- ja töösuhe Barbra Streisandiga. Selle tulemusel jõudis 1976 ekraanile Streisandi kassatükk "Täht on sündinud", mille hiljutise uue versiooni Lady Gagaga produtseeris samuti Jon. Produtsendil, kelle filmide seas on sellised hitid nagu "Flashdance", "Vihmamees" ning "Batman" ja "Batmani tagasitulek", on kolm järeltulijat. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee