Inimesed

Erkki Sarapuu: „Venemaa-saatega kaasnesid ka surmaähvardused.“  

Keit Paju, 31. jaanuar 2020, 11:00
LASTELEMMIK: „Mõnikord olen mõelnud, et tahaks olla tavaline inimene. Aga õnneks on see Eestis ka võimalik,“ pajatab Erkki Sarapuu, et piisab vaid lohakatest rõivastest ja sassis soengust ning sind ei tuntagi poes ära.Foto: Tiina Kõrtsini

„Mis kuradi hampelmann see nüüd on?“ öeldi 15 aastat tagasi ilmateadustajana tele-ekraanile ilmunud Erkki Sarapuu kohta alguses. Nüüdseks on tema eluterve huumor ja naeratav nägu ilmselt pea iga eestlase argiõhtuid rõõmsamaks muutnud – Erkki tuntus kasvas hüppeliselt saatega „Võimalik vaid Venemaal“.

Sarapuu sai televisioonis käe valgeks ilmateadustajana ja jäi inimestele meelde kui TV3 „Seitsmeste uudiste“ särtsaka väljendusviisi ja blondi peaga ilmapoiss.

Ta ei asunud ametisse mütsiga lüües, vaid soovis ilma teadustada uuel viisil. „Tahtsin tuua infot inimesteni neile arusaadavas keeles,“ räägib Sarapuu ja tõdeb siis, et mõningad televaatajad ehmatas noore kuti ilmateadustajana nägemine täitsa ära. „Alguses oli igasugust tagasisidet. Isegi Genka vist kirjutas, et ohoh, mis kuradi hampelmann see nüüd on… No mis seal ikka,“ naerab Erkki.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12. juuni 2020, 09:21
GALERII | Erkki Sarapuu hulpis üle kuue tunni Punases meres: jõudsin väga palju elu üle järele mõelda
18. juuli 2019, 13:00
Saatejuht Erkki Sarapuu: oma lastega meeldib mulle reisida ükskõik kuhu!
7. november 2018, 15:41
Saatejuht ja raadiohääl Erkki Sarapuu: „Mulle meeldib kodumaine disain!“
10. juuli 2018, 17:32
Vaata, milline on Erkki Sarapuu suvesoovitus!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee