Marju KarinFoto: Rauno Vahtre
Toimetas Jaanika Vilipo 30. jaanuar 2020 21:57
Kui siiani on Jesper Parve kirjanduskriitikuid hirmutanud ja ülejäänud Eestit hullutanud raamatutriloogiaga, mis räägib meheks olemisest, siis nüüd on raamatulettidel vastus: “Naine: otse ja ausalt”, mille autoriks on ilusüstide kuningannaks kutsutud Marju Karin. Värske raamatu autor avaldas saates "Duubel", millele võiksid naised rohkem tähelepanu pöörata. 

"Ärge kogu aeg lootke teistele. Iseendasse pead uskuma," rääkis Marju saates. "Selja peab sirgu lööma ja tegema oma asja. Mehed tahavad ka neid naisi, kes teevad oma asja ja on uhked. Igaüks tahab tiigrikutsut enda koju," sõnas ta.

Täispikka intervjuud vaata siin: 

Kommentaarid  (39)

mm 12. veebruar 2020 14:53
kui teenimise eesmärk on süstida siis ei saa ju muud juttu ajadagi.väga usutav küül kui endal hunnik suhteid läbi elatud.miks siis ise eeskuju pole.
eiki 5. veebruar 2020 13:02
kui soovida maailma õpetada siis seda peaks tegema hariduselt terapeut kes reaalselt räägib mida tuleks teha mitte inimene kes jookseb suhtest suhtesse ja räägib sellest avalikult kui uhke ta selle üle.see ei tee ju naisest väärikat inimest.kus on loogika,et kes suhetega on raskustes õpetab teisi.selleks ei pea kõrgharitud olema,et aru saada kui rumal see pussimine on.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS