Inimesed

Liina Ariadne avaldas „Eesti laulu“ ajal aset leidnud õnnetuse asjaolud: see kõlab julmalt ja oli päris jõhker! (12)

Toimetas Jaanika Vilipo, 30. jaanuar 2020 19:55
Liina Ariadne Pedanik Foto: Robin Roots
Lauljanna Liina Ariadne Pedanik, kes 2017. aastal võttis osa "Eesti laulu" konkursist, meenutas kurioosset olukorda, mis oleks päris õnnetult lõppenud. 

"Selline "mida-ma-just-tegin" hetk oli siis kui ma kasutasin silmatilkade asemel küüneliimi," avaldas Liina Sky.ee stuudios, et sattus sellisesse olukorda vaid nädal enne "Eesti laulu" poolfinaali. "See kõlab väga julmalt ja see oli päris jõhker," kirjeldab ta naerdes.

"Saatsin Martti poodi, leotasin õliga enda ripsmeid ja silmi lahti, sest see küüneliim lihtsalt klaasistus mu silma peal," avaldas ta.

Kiirabisse või arsti poole pöördumist takistas hirm, et kui selline intsident peaks avalikuks tulema, ootab teda ees palju piinlikke uudiseid ja see oleks võinud rikkuda ka šansid edukaks esinemiseks. "Praegu saan selle üle naerda," selgitas Ariadne.

Refereeritud artikli täistekst portaalis Sky.ee

Samal teemal

16.04.2020
VIDEO | Martti Hallikul ja Ariadnel on keerulised ajad: loodetavasti ei saa sellest uus normaalsus
26.03.2020
Äsja kihlunud Liina Ariadne Pedanik: Martti on alati ettearvamatu olnud ja seetõttu ei tule meil ka väga traditsioonilised pulmad
25.03.2020
FOTOD JA VIDEO | Palju õnne! Lauljatar Ariadne ja juutuuber Martti Hallik kihlusid!
03.03.2020
VIDEO | Ariadne lugu „Queen of My Own“ sai särava visuaali: kartsin videot filmides, et jään enne oma suurimat esinemist haigeks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee