Inimesed

Renee Meriste paljastab: Kobe Bryanti kopter kukkus alla minuti kaugusel minu ja Maarja Kivi kodust (40)

Ohtuleht.ee, 30. jaanuar 2020 12:06
Pühapäeval toimunud helikopteriõnnetuses hukkus NBA legend Kobe Bryant ja tema 13aastane tütar.Foto: Reuters/Scanpix
Retro FMi hommikusaates “Ärkamisaeg” käis külas Vanilla Ninja endise liikme Maarja Kivi abikaasa, muusikamänedžer Renee Meriste. Paar elab Los Angeleses ning pühapäeval toimunud helikopteriõnnetus, milles hukkus NBA legend Kobe Bryant, toimus nende kodust vaid ühe minuti kaugusel!

Meriste sõnul ei olnud ta ise õnnetuse hetkel kodus, aga tema pere oli. “Nad kuulsid pauku ja seda, et politsei tuli. Hiljem saime teada, mis ja kes ja kus,” rääkis ta. 

Samal teemal

Mehe sõnul on terve linn ja kogu Ameerika masendunud. Meriste vaagis ka selle üle,mis võis õnnetuse põhjustada: mehe sõnul on seal piirkonnas väga palju udu. 

„Mõnel hommikul peab sõitma lausa viis kilomeetrit tunnis ja ma ei tea, mis seis üleval mägedes on. Kui hiljem tuli uudis, et kopter sõitis 270 kilomeetrit tunnis, siis mul pidi süda seisma jääma. Kuidas sellise kiirusega sai sõita, kui midagi näha ei olnud,“ arutles ta, lisades, et ka ta poeg imestas rõdult välja vaadates suure udu üle. 

Õnnetuse õhtul oli politseil teada, et selles hukkus üheksa inimest, kuid algselt leiti vaid kolm surnukeha. Meriste sõnul kammis kohalik politsei terve päeva mäejalamikku, kus õnnetus toimus ning siis leiti ka ülejäänud kuus hukkunut.

Meriste sõnul on nii tema kui tema tütar ka suured korvpallifännid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee